Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Ještě větší ZLATOKOPKA, než jsme čekali? Lucie Vondráčková si pod sebou podřezala větev!

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
+ Dalších 20 fotografií
Až se jednou bude s odstupem času řešit chování Tomáše Plekance (35) a Lucie Vondráčkové (38)j po oznámení jejich rozvodu, těžko říct, koho bude veřejnost vnímat jako toho špatného! Lucie Vondráčková totiž od začátku snahy manžela o klidný průběh jako by bojkotovala a podkopávala. Nyní ale dokonce ve snaze obhájit se ublížila sobě!

Když on napsal, že se domluvili na konci manželství v klidu, brzy měla potřebu to vyvrátit a dělat šokovanou. Tím přiměla Tomáše k obranné reakci, kterou měla zase potřebu rozporovat manželka legendárního hokejisty. Ale do svých tvrzení se dost nešťastně zapletla.

Koho tahá za fusekli?

Lucka se doteď vyjadřovala tak, že až do facebookového oznámení manžela o rozvodu vůbec netušila a zaskočil ji. Jenže kdyby to tak bylo, těžko by ten samý den v Kanadě podepisovala rozvodové papíry. Zkrátka se ukázalo, že veřejnost nepěkně tahá za fusekli. Nikomu by do toho samozřejmě nic nebylo, kdyby ale dobrovolně lidem neříkala věci, které s realitou moc nesouvisejí.

Vondrajda nyní na důkaz eXtra.cz o tom, že podpis fakt nepřipojila 7. srpna, jak dřív tvrdila, ale už šestého, zareagovala tím nejsrandovnějším způsobem, jaký mohl přijít. Dokonce jsme se v redakci vsázeli, zda ho použije. Při jejím vzdělání a inteligenci jsme ale spíš předpokládali nějaké mnohem šikovnější vysvětlení.

Legrační obhajoba Lucky

„Když je v Montrealu šestého srpna devatenáct hodin, v České republice je již sedmého srpna,“ pronesla chabou výmluvu pro Expres. Na dotaz, jak tak rychle stihla sehnat letenky, odpověděla, že máma dokáže všechno, aby ochránila děti. Hrozilo jim snad něco? Podle dosavadních zdrojů se fakt nezdá, že by chtěl Plekanec na svých synech nějak šetřit.

Pak přišla otázka, zda snad odletěla do Kanady až po manželově prohlášení, což by se v naší redakci určitě nikdo zbytečně neptal, jelikož si umíme spočítat, že to není v lidských silách. I přímým letem, který fakt ten den z Prahy nevzlétl, by to stihla až za devět hodin. A to by musel startovat od ní ze zahrady minutu po vydání statusu Tomáše Plekance. Ani tak by ale její tvrzení nesedělo. Jen teleportace by možná pomohla.

Přinucená se přiznat!

„On mě nutil ho dát, tak jsem letěla,“ překvapila odpovědí Lucie Vondráčková.

Pokud se chtěla obhájit, moc se jí to nepovedlo. Jednak operovat tím, že podepsala de facto v jednu hodinu ráno našeho času, tedy fakt sedmého srpna, jí snad moc lidí nesežere, zadruhé spíš znovu ukázala, že ze sebe dělala chudinku zbytečně.

Jak to doopravdy bylo?

„Nikdy jsme jako rodina nedávali fotky dětí, ani z dovolených a rodinných oslav. Proto mě překvapila nutnost to sdílet okamžitě, když to ani nenasdílíme my dva sami. To překvapivé bylo,“ prohlásila týden po zveřejnění rozvodu pro TopStar, což se asi nedá přeložit jinak, než že o rozvodu před facebookovým statusem Tomáše Plekance nevěděla.

Nyní je zase vše jinak. Pokud by ji manžel nutil, aby ho vydala taky, o rozvodu prostě měla páru a ne že ne. Možná nebude úplně nepravdivá informace, že sama své prohlášení taky vydala, ještě před tím Plekyho, ale pak ho vymazala, aby mohla být za ublíženou.

Zlatokopku ze sebe udělala sama

Článek spřízněného média Lucie Vondráčkové (38) nám dále vyčítá, že se snažíme udělat z ní „chamtivou zlatokopku, která chce z chudáka hokejisty vytáhnout stovky milionů“. Omyl. Tu ze sebe udělala Lucie.

Před svatbou přece podepsala předmanželskou smlouvu, aby ukázala, že jí šlo jen o lásku a ne o prachy, kterých už před veselkou s ní Plekanec vydělal neskutečné množství. Kdyby jí o peníze nešlo ani teď, těžko se chce rozvádět v Kanadě, kde předmanželská smlouva uzavřená u nás nemá žádnou váhu…

Mohlo by vás zajímat

Další články