Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ještě před porodem stihli Štěpánek s Vaidišovou svatbu: Podruhé do toho praštili!

Ještě před porodem stihli Štěpánek s Vaidišovou svatbu: Podruhé do toho praštili!
Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
Museli se rozvést, aby zjistili, že bez sebe nemohou být. Radek Štěpánek (39) a Nicole Vaidišová (29), kteří spolu čekají miminko, se ale nehodlali smířit s tím, že prvního potomka přivedou na svět nesezdaní. A tak do toho tenisové duo praštilo podruhé!

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová se podruhé vzali. Na radnici v pražských Stodůlkách si řekli své ano v pátek v poledne.

Druhá svatba tenisové dvojice přišla přesně osm let od té první. Vztah Štěpánka a Vaidišové byl potom jako loď na rozbouřeném oceánu. V roce 2013 se rozvedli, v roce 2015 to dali znovu dohromady a už v roce 2016 spolu zase nebyli. Zatím poslední návrat se konal v roce 2017.

Dnes ho zpečetili svatbou a v červenci se jim narodí i první společný potomek. Vaidišová je totiž v osmém měsíci těhotenství. Na miminko se už moc těší, ale pohlaví si zatím prozradit nenechali.

"Každý příběh o lásce je krásný, ale nejradši mám ten náš," napsal rozněžněný Štěpánek k fotce z obřadu na Instagram.

Zatímco svatba v roce 2010 proběhla se vší slávou v katedrále sv. Víta na Pražském hradě a za účasti slavných hostů včetně Jardy Jágra (46), ta dnešní byla o poznání komornější. Konala se v úzkém kruhu na pražském sídlišti mezi paneláky. Ale hlavně že jsou šťastní!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy