Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ještě před nedávnem byla Jessica Alves muž: Teď předvádí vyplastikované tělíčko v bikinách

Ještě před nedávnem byla Jessica Alves muž: Teď předvádí vyplastikované tělíčko v bikinách
Zdroj: archiv Jessica Alves
+ Dalších 19 fotografií
Proměna
Ve světě si vydobyl přezdívku živý Ken. Postupem času se z Rodriga Alvese (37) stala živá Barbie. Rodrigo propadl plastikám a dnes vystupuje coby žena Jessica Alves. Hlásá, že jako žena je konečně spokojená. Na sociálních sítích se Jessica ráda chlubí svým novým tělíčkem. Zrovna nyní se předvedla v červených bikinách.

Rodrigo Alves šel pod kudlu poprvé už v sedmnácti letech. Plastické operace si velmi oblíbil. V chirurgických zákrocích našel zálibu a stalo se to jeho nedílnou součástí života. V roce 2017 se mu dokonce podařilo dostat do Guinnessovy knihy rekordů jako člověk s největším množstvím kosmetických procedur.

Proměna na Jessicu Alves

Rodrigo se všude po světě prezentoval jako živý Ken a všude ve světě si ho tak pamatovali. Jenže časem Rodrigo zjistil, že mužské tělo pro něj není to pravé ořechové. A tak se z něho stala žena.

Teď si Rodrigo říká Jessica Alves. Z živého Kena je teď živá Barbie. Po celém světě má Jessica řadu zastánců a fanoušků, ale i odpůrců. "Lidi rádi odsuzují všechno neznámé a to, co se neshoduje s tradičními standardy stanovenými společností. Žiju si ten nejlepší život, nikomu neubližuji a je mi líto, pokud někomu vadí moje štěstí a bohatý životní styl. Takoví lidé by měli přehodnotit spíš svůj vlastní život a starat se především sami o sebe," vzkázala Jessica svým haterům na sociální síti.

Jessica ráda fanouškům ukazuje svoje ženské tělo. Vůbec se nebojí ukazovat se v plavkách, ba naopak. Nyní se pochlubila snímky, jak si užívá léta u bazénu. Na svůj profil postla hned několik fotek v rudých bikinách. Jestli to Jessice sluší nebo ne, můžete posoudit sami ve fotogalerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy