Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ještě pořád používáte Tinder? Představujeme vám novou vlnu chudáků, které tam poznáte

Tys ten Tinder ještě nesmazala?
Zdroj: facebook.com
Používáte ještě pořád tuhle appku? Tak to je nám líto. Místo koukání do telefonu byste raději měla vyrazit ven a možná by se šance na seznámení s někým perspektivním o něco zvýšila. Tinder je totiž místo, kde se v poslední době střetávají jenom chudáci z druhé vlny. Přesvědčte se sami!

Úplný chudák aka stalker

Když mu omylem olajkujete fotku, na které se náhodou dobře vyfotil z profilu, okamžitě vám začne psát. Začne vás stalkovat na všech sociálních sítích, lajkovat každou fotku a dožadovat se osobního setkání. To, že mu přestanete odepisovat, nepomůže a stále vás bude nahánět, místo aby raději honil něco, co by mu přineslo víc štěstí.

Osamělý chlapec

Všechny fotky jsou z fitka! Času tam tráví mnoho, ve dne, v noci, takže je to trochu osamělý typ. Tinder využívá jako další appku, na které může ukázat svoje svaly. Pokud máte fotky stejného typu, pravděpodobně vám i odepíše, ale jestli nejste vyloženě holka, která ráda slouží jako doplněk k outfitu, neobtěžujte se, intelektu zde příliš nepohledáte.

Věčný honič

Pozér, který si fotí nejen svoje svaly, ale i značkové hodinky, boty a auta. Pokud s ním budete komunikovat, okamžitě vám pošle fotku svého nádobíčka. Když se ho zeptáte, proč vám to posílá, když se vlastně nemá čím chlubit, začne vám nadávat, že jste ubohá. Nebojte se, níž už se asi klesnout nedá.

Kluk na jeden šťouch

Seženete ho i v baru, ale pokud jste trochu dobrodružnější dívka, Tinder bude také fungovat. Úkol zní jasně, hlavně žádné závazky. Pokud byste to totiž ještě nevěděla, všichni muži, kteří užívají Tinder, si totiž myslí, že aplikace slouží právě k tomuto účelu. Seznámení=Sex. Nikoho z nich by ani ve snu nenapadlo, že byste po nich mohla chtít třeba zářnou budoucnost.

Ideální muž

Ne, holčičky, je nám líto, na Tinderu ho nenajdete! Ale dostali jsme vás, co? Chvilku jste doufala!

Související články

Další články