Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Ještě nevíte, jak šetřit při každém nákupu? Začít můžete třeba hned zítra!

 • Proč ještě nešetříte na nákupech potravin i tisíce korun měsíčně? Vždyť je to tak snadné! Každý den jsou v České republice dostupné desítky tisíc produktů za sníženou cenu, včetně uzenin, vajec,
 • mléčných výrobků, ovoce, zeleniny a dalších potravin. Akčních nabídek je dnes tolik, že pro ně ani nemusíte chodit daleko!
 • Supermarkety a hypermarkety ve vašem okolí pravidelně nabízí část zboží se slevou až 80 %, proč toho tedy nevyužít? Stačí pouze plánovat své nákupy s předstihem několika dnů a vědět, který sortiment má zrovna v akci Kaufland, Tesco, Albert a další prodejci.

  Server Kupi.cz vám pomůže získat a udržet si maximální kontrolu nad výhodnými nabídkami. Najdete zde denně aktualizovaný přehled letákových akcí desítek prodejců. O kolik levněji můžete zrovna koupit vejce, máslo, uzeniny a další potraviny se na Kupi.cz dozvíte na pár kliknutí.

  Kupi.cz vám jako jediný portál zaměřený na nákupní inspiraci v České republice přináší kombinaci:

  • funkce rychlého procházení produktů v akci u jednotlivých le­táků
  • mobilní aplikace s možností procházení letáků, tvorby nákupního seznamu a uložení věrnostních karet
  • funkce nákupního seznamu, kdy si položky pro váš další nákup vložíte do elektronického seznamu, který následně pošlete sobě či partnerovi e-mailem, do mobilní aplikace apod.

  Navštivte Kupi.cz a začněte už dnes šetřit na nákupech v supermarketech a hypermarketech, včetně nákupů sladkostí k mikulášské nadílce, surovin k pečení vánočního cukroví či dobrot k silvestrovské oslavě.

  Nákupní inspiraci na Kupi.cz hledají každý den už stovky tisíc lidí. Přidejte se k nim i vy!

  Mohlo by vás zajímat

  Další články