Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Ještě nevíte, jak šetřit při každém nákupu? Začít můžete třeba hned zítra!

Proč ještě nešetříte na nákupech potravin i tisíce korun měsíčně? Vždyť je to tak snadné! Každý den jsou v České republice dostupné desítky tisíc produktů za sníženou cenu, včetně uzenin, vajec, mléčných výrobků, ovoce, zeleniny a dalších potravin. Akčních nabídek je dnes tolik, že pro ně ani nemusíte chodit daleko!

Supermarkety a hypermarkety ve vašem okolí pravidelně nabízí část zboží se slevou až 80 %, proč toho tedy nevyužít? Stačí pouze plánovat své nákupy s předstihem několika dnů a vědět, který sortiment má zrovna v akci Kaufland, Tesco, Albert a další prodejci.

Server Kupi.cz vám pomůže získat a udržet si maximální kontrolu nad výhodnými nabídkami. Najdete zde denně aktualizovaný přehled letákových akcí desítek prodejců. O kolik levněji můžete zrovna koupit vejce, máslo, uzeniny a další potraviny se na Kupi.cz dozvíte na pár kliknutí.

Kupi.cz vám jako jediný portál zaměřený na nákupní inspiraci v České republice přináší kombinaci:

  • funkce rychlého procházení produktů v akci u jednotlivých le­táků
  • mobilní aplikace s možností procházení letáků, tvorby nákupního seznamu a uložení věrnostních karet
  • funkce nákupního seznamu, kdy si položky pro váš další nákup vložíte do elektronického seznamu, který následně pošlete sobě či partnerovi e-mailem, do mobilní aplikace apod.

Navštivte Kupi.cz a začněte už dnes šetřit na nákupech v supermarketech a hypermarketech, včetně nákupů sladkostí k mikulášské nadílce, surovin k pečení vánočního cukroví či dobrot k silvestrovské oslavě.

Nákupní inspiraci na Kupi.cz hledají každý den už stovky tisíc lidí. Přidejte se k nim i vy!

Mohlo by vás zajímat

Další články