Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ještě není prezidentkou, už se jí hroutí vztah: Zuzana Čaputová přiznala VÁŽNOU KRIZI

Ještě není prezidentkou, už se jí hroutí vztah: Zuzana Čaputová přiznala VÁŽNOU KRIZI
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Rozchod?!
Ještě ani neusedla v bratislavském Prezidentském paláci, ale náročným obdobím si prochází už pár týdnů. Budoucí slovenská prezidentka Zuzana Čaputová (45) řeší vážnou partnerskou krizi. S přítelem Petrem Konečným (52) se dlouho nikde neukázala. Sama teď napráskala, co se mezi nimi děje!

Bude mít Slovensko nezadanou prezidentku? Není vyloučeno, že Zuzana Čaputová (45) do úřadu nastoupí bez partnera. Přes její vztah Petrem Konečným (52) se totiž přehání drsné krupobití!

Čaputová se s Konečným dlouho nikde neobjevovala, poslední kapkou pro slovenská média byly eurovolby. I k nim totiž nastávající hlava státu dorazila sama. Kolo spekulací se ale ani nestačilo roztočit, pravdu totiž prozradila sama Čaputová.

„Možná jste si všimli, a i kdyby ne, raději vám to povíme upřímně. V posledním období nás není možné vídat spolu s partnerem Petrem. Nechceme, aby se o tom spekulovalo, ani vás nechceme obtěžovat společným vystupováním na veřejnosti. Raději budeme s Petrem upřímní a řekneme vám, že opravdu procházíme těžkým obdobím vyrovnávání se se situací, v níž jsme se ocitli,“ napsala na Instagram.

„Věřím, že u vás najdeme v tomto porozumění, nejsme ani prvním, ani posledním vztahem, který prochází náročným obdobím,“ doufá Čaputová.

Zuzana Čaputová je rozvedená, s prvním manželem Ivanem Čaputou má dvě dcery. V Prezidentském paláci nahradí Andreje Kisku (56) už za pár dní, a sice 15. června. Tak uvidíme, zda pouto mezi ní a Konečným do té doby povolí natolik, že úřadovat bude už jako nezadaná žena.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy