Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Ještě nemá vyhráno, ale statečně bojuje... Majitele České Miss čeká další operace!

Eva Čerešňáková a Martin Ditmar.
Zdroj: Se souhlasem Evy Čerešňákové
+ Dalších 11 fotografií
Národní soutěž krásy Česká Miss se připravuje na další souboj krásných dívek o titul královny krásy. Ve středu se uskutečnila tisková konference, kde spolumajitelé Eva Čerešňáková a Martin Ditmar ohlásili novinky pro letošní rok. Ditmar redakci eXtra.cz prozradil, že po vážné hospitalizaci ho čeká další zásadní operace... V boji o zdraví ještě nemá definitivně vyhráno.

"Za pár měsíců mě čeká ještě jedna operace. Zatím se cítím skvěle a sám na sobě pozoruji, že dělám velké pokroky," řekl eXtra.cz Ditmar, který svedl vážný boj o život, když musel být hospitalizovaný po kolapsu organismu.

V polovině loňského roku totiž prodělal zánět slinivky břišní, těžkou formu s mnoha komplikacemi. Strávil více než 2 měsíce na ARO v umělém spánku. A naděje na to, že bude jeho stav v pořádku, byly minimální. Jenže stal se zázrak a lékaři dokázali nemožné.

"Věřím, že vše už bude jen dobré. Zákrok musím podstoupit, kdy se tak přesně stane, bude jasné až po další sérii vyšetření," dodal Ditmar, který společně s půvabnou Evou Čerešňákovou tvoří pár a na tiskové konferenci oznámili nového spolumajitele. Tím je mezinárodní kosmetická firma Juliette Armand, která ve společnosti Česká Miss získala podíl.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy