Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ještě nedávno se nevešla do auta: Jessica Simpson (39) shodila úžasných 45 kilo

Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
Skvělé
Když se blonďatá kráska Jessica Simpson (39) proměnila v obří kouli během třetího těhotenství, zdálo se, že už se nikdy nevrátí do normálu. Zpěvačka ale všechny šokovala a ukázala, že když se chce, všechno jde. Zhubla neuvěřitelných 45 kilo a vypadá skvěle.

Jessica Simpson byla dříve považována za sexbombu. Blonďatá rodačka z Texasu se vydala na uměleckou kariéru a zvládla se prosadit v herectví, zpěvu i v modelingu.

Všichni si ji jistě pamatují jako žhavou Daisy Duke z filmu Mistři hazardu. Pak ale přišla na řadu rodina a Jessica během třetího těhotenství neskutečně přibrala. Stala se z ní doslova kutálející se koule a ještě v únoru to vypadalo, že se snad Jessica ani nevejde do auta

Nikdo nevěřil, že by se Jessica mohla někdy alespoň trochu přiblížit ke své původní váze. A nyní všechny šokovala, protože se jí to povedlo. Zhubla neskutečných 45 kilo a vypadá opravdu skvostně. "Jsem tak hrdá, že se zase cítím jako já," chlubila se Jessica na sociální síti. Podívejte se do fotogalerie, jak skvěle Jessica Simpson teď vypadá.

Související články

Další články