Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Ještě nedávno se nevešla do auta: Jessica Simpson (39) shodila úžasných 45 kilo

Ještě nedávno se nevešla do auta: Jessica Simpson (39) shodila úžasných 45 kilo
Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
Skvělé
Když se blonďatá kráska Jessica Simpson (39) proměnila v obří kouli během třetího těhotenství, zdálo se, že už se nikdy nevrátí do normálu. Zpěvačka ale všechny šokovala a ukázala, že když se chce, všechno jde. Zhubla neuvěřitelných 45 kilo a vypadá skvěle.

Jessica Simpson byla dříve považována za sexbombu. Blonďatá rodačka z Texasu se vydala na uměleckou kariéru a zvládla se prosadit v herectví, zpěvu i v modelingu.

Všichni si ji jistě pamatují jako žhavou Daisy Duke z filmu Mistři hazardu. Pak ale přišla na řadu rodina a Jessica během třetího těhotenství neskutečně přibrala. Stala se z ní doslova kutálející se koule a ještě v únoru to vypadalo, že se snad Jessica ani nevejde do auta

Nikdo nevěřil, že by se Jessica mohla někdy alespoň trochu přiblížit ke své původní váze. A nyní všechny šokovala, protože se jí to povedlo. Zhubla neskutečných 45 kilo a vypadá opravdu skvostně. "Jsem tak hrdá, že se zase cítím jako já," chlubila se Jessica na sociální síti. Podívejte se do fotogalerie, jak skvěle Jessica Simpson teď vypadá.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy