Tak se zdá, že Khloé Kardashian ulovila další basketbalovou hvězdu!

Khloé Kardashian se objevila na party, kterou pořádal blízký přítel rodiny Kardashianových – známý rapper Drake.

Nebyla by to ona, kdyby se nepostarala o to, aby z hvězdičky byla na chvíli zase velká hvězda. Jelikož vlastně sama o sobě nemá čím zaujmout a rozhodně nesbírá tolik lajků jako její slavné sestry, tak aspoň ukazuje brutální zadek, kudy chodí. Bylo jasné, že tyhle těsné béžové šaty přinesou úspěch.

Zda je její pozadí dílem přírody, nebo jí k tomu dopomohl plastický chirurg, se nejspíš nedozvíme. Ale jednu informaci víme jistě. Pro Jamese Hardena nebo Lamara Odoma už je tento zadeček jen vzpomínkou. Na béžové šatičky se totiž nechala sbalit jiná sportovní hvězda.

Khloé svedla mladou basketbalovou hvězdu Odella Beckham Juniora (23) a vypadá to, že je na kořist hodně hrdá a jen tak ho nepustí. Obě hrdličky byly přistiženy právě na zmiňované party u rappera Draka. Podle svědků se kolem sebe plazili jako žížaly na mokré louce, a jak přibývaly hodiny, tak jejich dotyky stále častěji směřovaly k tomu, že bude sex.

Je jasné, že vyzývavé šaty dopomohly k tomu, že Odell prostě podlehl. Podle svědků to fakt neskončilo u líbání za rohem.

Teprve 26. května podala Khloé žádost o rozvod s Lamarem Odomem z důvodu, jak sama Khloé řekla, „neslučitelných rozdílů v povaze“. No a za pár dnů si už osedlala jiného basketbalistu.

Tak schválně, jak dlouho jí to vydrží teď?