Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ještě chvíli a už nezhubne nikdy: Ewa Farna neustálým přibíráním hazarduje se zdravím!

Ewa Farna zase přibrala.
Zdroj: Showpix
+ Dalších 57 fotografií
S takovou za chvíli neprojde dveřmi! Slovo hubnutí zní ve spojení s Ewou Farnou (24) stejně výsměšně jako talent u některých účastníků letošní SuperStar. Ale největší zpěvačka ve střední Evropě kila navíc neřeší a jejich shazování se pro ni co nevidět stane nadlidským úkolem. Navíc hazarduje se zdravím!

Ani Ewa Farna si neodpustila výlet na karlovarský filmový festival. Jenže se tam neprocházela po kolonádě, na kterou by se ostatně ani nevešla, ale vystřihla si ve Varech malý koncert.

Za to by nemohl Farnu nikdo pranýřovat, kdyby na ni nebylo na první pohled patrné, že v šatníku bude muset brzy kousky velikosti XL vyměnit za XXL. Zpěvačka znovu přibrala a už to není jen o estetickém cítění, nýbrž i o zdraví!

Pokud se Ewa nezačne kontrolovat a váhu si pečlivě hlídat, mohly by nastat vážné problémy. Obezita je nemoc jako každá jiná a i nezkušené oko snad vidí, že si na ni Farna zadělala důkladněji než na těsto na buchty.

A i kdyby jí zdraví sloužilo i přes nadváhu perfektně, hrozí jí přinejmenším to, že by zhubnout nemusela taky už vůbec nikdy!

Související články

Další články