Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ještě chutněji! Borec Filip Grznár má 2. díl pořadu o vaření: Zkuste špičkový burger plný síly!

Kontroverzní youtuber a kulturista Filip Grznár (33) se dal na dráhu šéfkuchaře. A jeho první díl, v němž vařil kuře á la KFC, si lidé zamilovali. Teď je tu druhý díl z dílny mistra vaření, ve kterém se lidé dozvědí, jak připravit parádní cheeseburger.

První díl pořadu Vaříme s Grznárem měl nebývalý úspěch. Vidělo ho přes 200 tisíc internetových uživatelů A Grznár se rozhodl, že milovníkům fast foodů předvede opět jeden ze svých parádních receptů. A proto se pustil do přípravy domácího cheeseburgeru, který je nejen levný, chutný, ale hlavně jednoduchý. A rozhodně víte, co jíte.

Grznár opět volí jídlo, které není sice zcela nejdietnější, ale rozhodně se snaží krotit kalorie. "V hovězím mase je hromada skvělých bílkovin. A to je ve stravě důležité," vysvětluje kontroverzní a zároveň na internetu velmi populární Grznár.

Na to, jak si připravit velmi kvalitní jídlo, které má smysl, se podívejte ve videu. Mnozí, kteří se rozhodli nasadit dietu a zpestřit si jídelníček, recept z dílny "kuchtíka" Filipa Grznára rozhodně ocení. Někteří u bezva pokrmu budou jistě i hlasitě mlaskat...

Související články

Další články