Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Jessie J koncertovala ve velmi odvážných šatech: Chybělo málo a fanoušci viděli vše

+ Dalších 5 fotografií
Odvážný model
Oblíbená zpěvačka Jessie J (31) uspořádala dvouhodinový akustický koncert v LA. Byl to její první od roku 2013 a rozhodně stál za to. Jessie zvolila velmi pěkné šaty, ve kterých bylo vidět téměř vše.

Na koncert britské zpěvačky Jessie J, který se konal v americkém Los Angeles, dorazili nejen fanoušci, ale i přítel Channing Tatum (39), který koncertu přihlížel z balkonu. Dvouhodinový akustický koncert byl její první od roku 2013.

A Jessie J rozhodně zabodovala. Zpěvačka na pódiu předvedla perfektní show a podíl na tom jistě mají i šaty, ve kterých vystupovala. Jessie J vynesla velmi odvážný model a chybělo málo a fanoušci mohli vidět vše.

Sama Jessie J před začátkem koncertu žertovala o odvážných bílých šatech. „Šaty ukazují moje prsa, ale nejsou moc velká a zůstanou na jednom místě, takže mi nevypadnou ven,“ smála se Jessie. Podívejte se do fotogalerie, jak to zpěvačce slušelo.

Mohlo by vás zajímat

Další články