Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jessica Szohr je těhotná: Hvězda Super drbny čeká miminko se slavným hokejistou

Jessica Szohr je těhotná: Hvězda Super drbny čeká miminko se slavným hokejistou
Zdroj: Warner Bros. Pictures
+ Dalších 8 fotografií
dítě
Herečka Jessica Szohr (35), nejvíce známá jako Vanessa z populárního seriálu Super drbna, čeká své první miminko. Radostnou novinku oznámila na sociální síti. Tatínkem není nikdo jiný než její přítel, známý hokejista Brad Richardson (35).

Jessica Szohr na sociálních sítích oznámila, že za pár měsíců přivede na svět svého prvního potomka. Miminko čeká s profesionálním hokejistou Bradem Richardsonem, který má z předchozího vztahu už tříletou dcerku Lexi.

Hvězda seriálu Super drbna za sebou má řadu neúspěšných vztahů, a to především se sportovci. S Richardsonem začala randit koncem roku 2018 a pár vztah oficiálně přiznal až v březnu dalšího roku. Ještě téhož roku se hokejista rozvedl s bývalou manželkou Lauren Hunt.

Ještě před oznámením těhotenství navnadila Jessica fanoušky na to, že pro ně má překvapení. Rozkošná černobílá fotka, na které se herečka usmívá, zatímco její partner mluví k dítěti v bříšku, jí pak přinesla velkou vlnu gratulací.

Radost

Z těhotenství Szohr se raduje nejen ona sama s přítelem, ale i její hvězdní kolegové. Gratulací se dočkala například od Ashley Greene, Alanny Masterson či hvězdy seriálu Upíří deníky Candice King, která rovněž čeká miminko.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy