Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jessica Simpson slaví 40: Dlouho bojovala s nadváhou, prozradila, jak zhubla 45 kilo

Jessica Simpson slaví 40: Dlouho bojovala s nadváhou, prozradila, jak zhubla 45 kilo
Zdroj: Profimedia.cz / archiv Jessicy Simpson
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Americká zpěvačka a herečka Jessica Simpson slaví 40. narozeniny. Blond kráska, která se už hřeje jen v posledních paprscích své kdysi zářné kariéry, ještě před rokem a půl čekala dítě a sotva chodila. Těhotenství před čtyřicítkou jí dalo zabrat, velmi během něj přibrala a byla oteklá. S nadváhou nebojovala poprvé, po porodu se ale rozhodla, že kila navíc zkrátka nechce a začala si dávat do těla. Její trenérka prozradila, jak dokázala zhubnout neuvěřitelných 45 kilogramů.

Jessica Simpson se narodila 10. července 1980 v Texasu. Její rodiče jsou věřící, a proto chodila odmalička do kostela, kde se později připojila ke sboru. Jako dítě svým hlasem mezi ostatními členy kostelního sboru vyčnívala, a proto bylo jen otázkou času, kdy si jí všimne lovec talentů.

Ve svých 16 letech dosáhla Jessica obrovského úspěchu, když se jí podařilo uzavřít nahrávací smlouvu se společností Columbia Records. Psal se rok 1997 a Simpson měla silnou konkurenci v tehdejších popových princeznách, kterými byly Britney Spears a Christina Aguilera. Společnost doufala, že Jessica dosáhne stejné slávy, nakonec se ale hitem stala jen jedna z jejích písní.

Simpson zkusila štěstí i v televizi, kde měla show s názvem Newlyweds: Nick and Jessica. Ta se v Americe stala fenoménem, nebylo to ale pro její talent, nýbrž proto, že se prezentovala jako hloupá blondýna. Její stupidita diváky bavila, rychle ale poznali, že ji jen hraje kvůli sledovanosti a Jessica tak přišla o spoustu fanoušků.

Jessica Simpson a boj s hmotností

Když se Jessica Simpson proslavila, byla pohledná blondýnka s tělem jako proutek. Postupem času však začala mít problémy s kilogramy navíc a její váha stoupala a klesala jako na houpačce. Více než pro svou hudbu, televizní projekty či módní značku, kterou vytvořila v roce 2005, tak byla známá pro svůj boj s hmotností.

Zpěvačka zkoušela všemožné diety, pomocí kterých vždy dokázala zhubnout, štíhlou postavu si ale nedokázala udržet. Až během svého třetího těhotenství se rozhodla, že chce žít zdravě a zhubnout tak, aby znovu nepřibrala.

Trenérka Jessicy Simpson

Jessica si najala profesionální trenérku Harley Pasternak, která jí pomohla sestavit dlouhodobý a udržitelný cvičební plán i stravovací režim. Hned po šestinedělí se tak Simpson začala aktivně věnovat práci na svém těle i zdraví.

Žádná drastická dieta už nepřicházela v úvahu a Jessica začínala velmi zlehka. Tučné jídlo si zcela neodpírá a čas od času si ho dopřeje, kompenzuje ho ale pohybem. Zatímco zpočátku pro ni bylo cvičení velmi těžké, postupně se do aktivního života zamilovala a nachodí či naběhá přinejmenším 14 tisíc kroků denně.

Trenérka Pasternak řekla, že zpočátku byla nejdůležitější strava. Simpson si proto pětkrát denně dopřávala zdravé jídlo plné proteinů, snídani, oběd, večeři a dvě malé svačiny. „Řekla jsem jí, že musí mít hlavně dostatek spánku. Nařídila jsem jí minimálně 7 hodin strávených spaním, bez kterých by úprava jídelníčku a cvičení nemělo smysl,“ řekla Harley.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy