Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jessica Alves ukázala foto bez make-upu: Takhle vypadá bývalý lidský Ken po 75 operacích

Jessica Alves ukázala foto bez make-upu: Takhle vypadá bývalý lidský Ken po 75 operacích
Zdroj: Profimedia.cz / archiv Jessicy Alves
+ Dalších 11 fotografií
líčení
Stejně jako si mnozí lidé neumí představit vyjít z domu bez oblečení, Jessica Alves (37), aktuální lidská Barbie, v minulosti lidský Ken, který si říkal Rodrigo Alves, si neumí představit vyjít na veřejnost bez líčidel. Přirozenost jí je už dlouhá léta cizí, a proto nyní své sledující překvapila, když na Instagram vyvěsila fotku bez make-upu. Rozdíl je ale kvůli plastikám, kterých za sebou má už 75, když nepočítáme menší zákroky, jen minimální.

Rodrigo Alves, dnes známý spíše jako Jessica Alves, má za sebou už spoustu plastických zákroků. Zatím posledním byla operace nosu, který si nová živá Barbie nechala znovu zmenšit. V plastikách hodlá i nadále pokračovat a na svůj vzhled velmi dbá.

Jessica rozhodně není ženou, která by se dokázala obejít bez líčidel. Svůj vzhled vylepšuje nejen jimi, ale například i barevnými kontaktními čočkami. Poprvé za velmi dlouhou dobu se ukázala zcela bez make-upu, taková, jakou ji plastičtí chirurgové stvořili.

„Před rokem a třemi měsíci jsem si zvolila být sama sebou a šťastná. Zvolila jsem si svobodu, štěstí, upřímnost a teď, v roce 2021, bych nemohla být šťastnější,“ napsala Jessica k fotce. Poznamenala, že se kvůli koronaviru schovává doma, a proto si její pleť může konečně odpočinout od všech líčidel.

Přirozenost?

Ačkoliv se Alves ukázala bez make-upu, rozhodně se nedá říct, že by ukázala svou přirozenou tvář. Na fotce je jasně vidět, co a kolikrát už si nechala upravit. Má dlouhé řasy, napíchané rty, několikrát zúžený nos a to rozhodně není vše. Na Jessicu bez líčení se podívejte v galerii.

Související články

Další články