Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jessica Alves prošla konečně pozitivní proměnou: Kila shazuje tak rychle, že má po letech zase krk

Jessica Alves, která bývala Rodrigo Alves hubne: Prošla neuvěřitelnou proměnou
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
proměna

Brazilsko-britská televizní hvězda Jessica Alves (38) na noční procházce do restaurace v brazilském Sao Paulu předvedla své nohy ve třpytivé sukni s dlouhým rozparkem. K ní měla květinový top a kabelku Chanel. Nešlo přehlédnout, že Jessica rapidně zhubla a vypadá mnohem ženštěji. 

Jessica Alves ještě nedávno byl Rodrigo Alves, ale ve svém mužském těle se necítila dobře. Svoji první plastiku podstoupila v 17 letech a od té doby je u plastických odborníků prakticky jako doma.

Touha po dokonalosti byla ze strany Jessicy tak velká, že v jednu dobu dokonce lékaři odmítli na blonďaté televizní hvězdě provádět další úpravy, protože by mohl být ohrožený její život.

V ženském těle je Jessica ale spokojená, akorát po všech operacích, které podstoupila, byla hrozně nateklá a měla dost kil navíc.

Na některých snímcích to podle lidí na sociálních sítích působilo, že Jessica nemá krk. Ty časy jsou ale dávno pryč.

Reality show hvězdička na sobě evidentně začala makat, protože si nešlo nevšimnout, že je v poslední době mnohem útlejší, než vůbec kdy dřív byla.

Na noční procházce do restaurace v brazilském Sao Paulu byla samozřejmě středem pozornosti a neunikla fotografům, ale i přes značné plastiky vypadá mnohem lépe a už jí všichni snad věří, že má nejenom krk, ale že si dá s operací na nějakou dobu pokoj.

Související články

Další články