Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Jessica Alves nafotila nejodvážnější snímky kariéry jako žena: Ukázala vše a smyslně u toho jedla jablko

Jessica Alves nafotila nejodvážnější snímky kariéry jako žena
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
galerie

Spoře oděná brazilsko-britská televizní osobnost Jessica Alves (38), která je známá především díky četným plastickým operacím, zapózovala v odvážných polohách. Fanoušci dokonce hovoří o tom, že jsou to její nejodvážnější fotky za celou kariéru. Jessica nedávno podstoupila transplantaci dělohy a ženské tělo si náramně užívá. 

Jessica Alves ještě nedávno bývala Rodrigo Alves, ale od té doby, co podstoupila transplantaci dělohy, cítí se konečně jako plnohodnotná žena.

Tento významný okamžik ve svém životě se rozhodla náležitě oslavit, a to sérií dost odvážných snímků v prádle, ale také nahoře bez.

I přesto, že si Jessica fikaně oblékla titěrné spodní prádlo, ukázala prakticky vše, protože bylo průhledné. Samozřejmě že svým činem opět vzbudila rozruch nejenom na sociálních sítích.

Někteří fanoušci jsou přesvědčeni o tom, že se jedná o nejžhavější snímky její kariéry, a druzí jsou toho názoru, že se už jen bojí, s čím Jessica Alves přijde příště.

Ještě jako Rodrigo totiž začala s plastickými operacemi již v 17 letech a má jich za sebou nespočet. Před nedávnem se navíc dostala do situace, kdy jí doktoři začali odmítat provádět další zákroky, protože by se mohla dostat do ohrožení života.

Jak ale sama Jessica říká, nyní se konečně našla a je spokojená. Tak snad si dá s plastickými zákroky na nějakou dobu pokoj.

Poznali byste, že se ve skutečnosti narodila jako Rodrigo Alves? Prohlédněte si její žhavé snímky, kterými oslavuje první velké výdělky na platformě OnlyFans.

Související články

Další články