Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Jessica Alves: Hubne kilo denně a nepřestává provokovat v prádélku

Jessica Alves: Hubne kilo denně a nepřestává provokovat v prádélku
Zdroj: Archiv Jessica Alves
+ Další 4 fotografie
Extra bizár

Známá plastiková královna Jessica Alves (37) zhubla a nepřestává se chlubit svými žhavými fotkami v prádle. Podívejte se do galerie na tuhle sexy transgender krásku a napište nám, jak jí to sluší!

Jessica Alves provokuje v prádélku

Influencerku Jessicu Alves (37) si její nejzarytější fanoušci pamatují ještě jako Rodriga, chodícího oživlého Kena. Ten se postupem času proměnil v pohlednou oživlou Barbie, když podstoupil proměnu z muže na ženu. To popisuje jako svou vůbec nejlepší volbu. Jessica se konečně cítí sama sebou. V poslední době navíc výrazně zhubla a na svých sociálních sítích se tak nepřestává chlubit sexy fotečkami v prádle. Je totiž ve špičkové formě, posuďte sami!


Jessica hubne kilo denně

Blonďatá kráska, která hovoří šesti jazyky, se nedávno pochlubila také snímky z dovolené ve španělské Marbelle, kde léto tráví nejedna česká celebrita. "Hubnu jedno kilo denně," zaradovala se Jessica a svým instagramovým fanouškům také okamžitě poradila, jak na to. Kromě superpřísné diety používá speciální korzety. Ty mají sexy influencerce pomáhat spalovat nadbytečná kila a tvarovat postavu.

Někteří Jess milují, jiné děsí. Svou posedlost plastikami jistě nezapře, vzdá se jich jen těžko. "Lidé rádi odsuzují všechno neznámé a to, co se neshoduje s tradičními standardy stanovenými společností. Žiju si ten nejlepší život, nikomu neubližuji a je mi líto, pokud někomu vadí moje štěstí a bohatý životní styl. Takoví lidé by měli přehodnotit spíš svůj vlastní život a starat se především sami o sebe," shrnula Jessica, která si z uštěpačných haterů rozhodně hlavu neláme.

A jak to královně plastik sluší podle vás? Podívejte se do naší galerie a dejte nám vědět.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy