Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jeremy Meeks si vyšel s miliardářskou rajdou: Sršela z něj povýšenost a arogance

Prý se chová neuctivě.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Jeremy Meeks (33) a Chloe Green (26) si společně vyrazili na přehlídku značky Cerruti v Paříži. Nejkrásnější vězeň světa se v současné době rozvádí a všem potřebuje strašně dokazovat, že jsou se svojí novou miliardářskou láskou nadmíru spokojeni. Problém je v tom, že někteří fanoušci si začínají čím dál tím častěji stěžovat na to, že se Jeremy chová arogantně a povýšeně. Že by mu stoupla sláva do hlavy?

Jeremy Meeks je označován za nejkrásnějšího vězně světa. Když bručel ve vězení, čekala na něj trpělivě jeho žena a děti. Nikdo nechce mít muže ani otce ve vězení, protože zůstat doma na všechno sama není žádná příjemná věc.

Přesto všechno manželka Jeremyho Meekse čekala, až se její láska vrátí. Během jeho pobytu za mřížemi si ho ale všimlo hned několik modelových agentů a rozhodlo se, že z tohoto kriminálníka udělají hvězdu první kategorie.

Místo toho, aby Jeremy padl Melisse kolem krku a děkoval jí za trpělivost, lstivě se pověsil na miliardářskou dědičku Chloe Green. Z počátku fanoušci Jeremyho hodně podporovali, ale nyní na něj postupně mění názor.

Před několika dny vyrazil se svou milenkou do víru velkoměsta a už se objevily komentáře, že působí velmi arogantně a povýšeně. Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články