Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jenovéfa Boková z filmu Ženy v běhu má pikantní tajemství: Co skrývá v kalhotkách?

Zdroj: CinemArt / Infinity Prague
+ Dalších 8 fotografií
trhák
Snímek Ženy v běhu si našel své místo u českých fanoušků a válcuje kina! Geniální komedie popisuje příběh rodiny, která se rozhodla uběhnout maraton na památku zesnulého otce. Jedna z hlavních postav se pochlubila na Instagramu, že má pikantní tajemství. Co Jenovéfa Boková (26) doposud skrývala?

Komedie režiséra Martina Horského (41) Ženy v běhu sklízí obrovský úspěch jak v kinech, tak v srdcích fanoušků. Snímek už navštívilo přes 600 tisíc diváků a všichni odchází z kinosálu spokojeni.

Ženy v běhu lákají diváky i na hvězdné obsazení. Zlata Adamovská (59) se ujala hlavní role matky, která je hlavou rodiny. Rozhodla se vyplnit poslední přání zesnulého manžela a potřebuje celou rodinu k tomu, aby uběhla maraton. Její tři dcery v podání Terezy Kostkové (42), Veroniky Khek Kubařové (31) a Jenovéfy Bokové (26) s tím ovšem budou mít trable, protože ani jedné sport nic neříká.

Jedna z hlavních protagonistek snímku, Jenovéfa Boková, je vycházející hvězdou, a to velmi krásnou! Je dost odvážná a upřímnost jí rozhodně nechybí.

Vyšla ven s něčím, co dlouho tajila a za co se také dříve styděla. Na Instagramu uveřejnila fotku z Bali, kde stojí na okraji moře v bikinách. Mimochodem jí to tam sakra sekne! Se svými fanoušky sdílela příběh o svém mateřském znaménku na zadečku.

„Dlouho jsem měla problém ukazovat svoje znaménko. Styděla jsem se za něj. V pubertě jsem si myslela, že žádný kluk mě nebude mít kvůli tomu rád. Najít plavky, které ho zakryjí, byl vždy boj! Přemýšlela jsem, že si ho nechám odstranit! Ale prrr prrr, ještě, že mám tak skvělou rodinu a ta mi řekla, že řeším blbosti. Teď to znaménko mám ráda a je to moje znamení! Vím, že je malinké a že je to blbost, že mají lidé větší a třeba na obličeji, ale právě proto to píšu. Nestyďte se za to, jak jste se narodili, ať vám kdo říká, co chce. Ty ‚divný‘ znamení na našem těle jsou právě naše přednosti! Buďme hrdí na svá znaménka,“ uvedla sympatická herečka.

A my jsme stejného názoru, znaménko ji dělá opravdu velmi atraktivní. No nemyslíte? Podívejte se do fotogalerie a posuďte sami.

Související články

Další články