Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jenovéfa Boková se nahoty nebojí: Kromě ňader ukázala i úplně NAHÝ klín

+ Dalších 25 fotografií
GALERIE
Jenovéfa Boková (26) patří mezi naše nejnadanější herečky. Kráska s proříznutou pusou a hereckým talentem nemá absolutně žádný problém svléct se před kamerou. To koneckonců dokázala už několikrát. Ve filmu Krycí jméno Holec dokonce ukázala úplně nahý klín.

Jenovéfa Boková je jednou z nejkrásnějších a nejtalentovanějších hereček u nás. V současné době se jí daří po všech stránkách. Je úspěšnou mladou herečkou a navíc je zamilovaná až po uši. Její přítel je vítěz druhé série Robinsonova ostrova Martin Složil.

Herečka na svůj věk hrála ve spoustě filmů. Dnes večer můžete Jenovéfu vidět ve filmu Jak se zbavit nevěsty. Tam se sice nebude svlékat donaha jako ve filmu Krycí jméno Holec, ale určitě to bude stát za to.

Ve filmu Krycí jméno Holec se Jenovéfa svlékla téměř celá. Zajímavé je, že odhalit klín jí nedělalo žádný problém, ale podprsenku si nechala. Do galerie se můžete podívat na nejžhavější fotky téhle krásky.

Mohlo by vás zajímat

Další články