Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Jenovéfa Boková porodila: Pohlaví i jméno miminka si tajuplně nechává pro sebe

Jenovéfa Boková odhalila své těhotenské bříško.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Porod

Sympatická herečka Jenovéfa Boková (30) se stala maminkou. Na svět přivedla své první dítě, jehož pohlaví však neupřesnila, a momentálně odpočívá. Informace jako první zveřejnil Expres.

Herečka Jenovéfa Boková se dočkala svého prvního vytouženého potomka. Podle informací Expresu porodila, ovšem pohlaví i jméno si herečka zatím nechává pro sebe.

Dítě má Jenovéfa s partnerem Adamem Kolářem, což je syn bývalého velvyslance Petra Koláře (60). Petr Kolář momentálně žije s moderátorkou Světlanou Witowskou (50).

Těhotenství prozradila později

Její těhotenství vyšlo najevo v únoru tohoto roku, kdy Jenovéfa přidala na Instagram video ve flitrovaných šatech a s těhotenským bříškem. „Já bych vám chtěla jednu takovou věc, kterou jsem vám za posledních několik měsíců chtěla říct několikrát, jen jsem nevěděla, jakou formu zvolit, a pak jsem si říkala, proč to říkat. Furt se to ve mně mlelo,“ prozradila na sociální síti herečka. 

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy