Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jennifer Lopez žije v přepychu: K její vile v Bel Air patří i vlastní kino a minigolfové hřiště

Zdroj: Hilton & Hyland
+ Dalších 20 fotografií
bydlení
Není žádným tajemstvím, že herečka a zpěvačka Jennifer Lopez (50) se díky svému talentu dostala z absolutního dna mezi smetánku. Když byla malá, její rodiče neměli peníze a ona si sama vydělávala dokonce i na taneční a pěvecké kurzy. To se vyplatilo, protože její někdejší snaha jí dnes vydělává balík, díky čemuž si mohla pořídit luxusní vilu v Bel Air. Podívejte se, jak to u ní doma vypadá.

Jennifer Lopez pochází z velmi chudé rodiny, není se proto čemu divit, že nyní, když jí herectví a zpěv vydělávají obrovské peníze, ráda se zahrnuje luxusem. I proto si pořídila přepychovou vilu v Bel Air, ke které patří i obrovská zahrada. Jako by měla vlastní malý svět.

Kromě bíle vybavené ložnice a koupelny téměř celý dům září barvami. Kromě klasických místností, jakými jsou obývák, kuchyně a jídelna, se může Lopez pyšnit i vlastním společenským salónkem, kulečníkovou hernou nebo obrovským domácím kinem.

Obrovské venkovní prostory zahrnují park, venkovní bar, velký jídelní stůl pod zahradním přístřeškem, luxusní bazén a také minigolfové hřiště. Ať už je Jennifer s rodinou uvnitř nebo venku, nepochybně není prostor k tomu, aby se nudila.

Sleva za slávu

Realitní kancelář Hilton & Hyland, od které Lopez vilu koupila, ji na trhu nabízela za 39 milionů dolarů. Sláva zjevně neslouží jen k vydělávání peněz, ale i k jejich šetření, protože jen díky svému jménu získala herečka celý pozemek za 28 milionů, tedy o celých 11 milionů dolarů levněji. Podívejte se do galerie, jak to u Jennifer Lopez doma vypadá.

Související články

Další články