Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Jennifer Lopez vám v sexy róbě vezme dech! Je nejkrásnější celebritou na sociálních sítích!

Jak to proboha dělá?
Zdroj: insatagram
+ Dalších 18 fotografií
Neříkejte nám, že za to mohou latinskoamerické geny! Jennifer Lopez na udílení cen Latin Billboards zářila jako vybroušený diamant! Jako by nezestárla ani o den od dob, kdy se podobného předávání účastnila poprvé. Jak to jenom dělá?

Táhne jí na padesát a je víc sexy než některé dvacetileté modelky. J Lo je opravdu pořádná milfka! Zatímco na některých vyžilých modelkách nebo herečkách se lifting obličeje krutě podepisuje, tvář Jennifer Lopez (47) je jako bez poskvrnky.

Nejen že nikde nejsou stopy stárnutí, ale ani stopy po plastikách nebo jiných omlazujících procedurách. Totéž platí o její skvělé postavě. Po dvou dětech a ve věku, kdy má nárok, aby jí sem tam někde něco viselo, vypadá naprosto báječně. A pak, že to nejde. I jako stárnoucí maminka můžete být sexy bohyní.

Na zmiňovaném předávání cen zastínila ostatní přítomné v róbě, kterou si může obléknout jenom ona. Fanoušci na sociálních sítích začali okamžitě šílet a její fotka z červeného koberce se stala jednou z nejlajkovanějších za poslední dobu.

Související články

Další články