Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Jennifer Lopez v 52 letech září štěstím: Po třech rozvodech už zase našla toho pravého

Jennifer Lopez v 52 letech září štěstím: Po třech rozvodech už zase našla toho pravého
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
NAROZENINY

Americká zpěvačka a herečka Jennifer Lopez patří už několik let k hlavním hvězdám showbyznysu. Po jejím boku se objevila celá řada mužů - tím osudovým je ale nejspíš její staronová láska Ben Afleck, po jehož boku znovu září štěstím.

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez, která právě slaví 52 let, milovala odmala tanec. Na lekce tance ale její rodiče neměli peníze, a tak si na ně brzy začala vydělávat sama. Její taneční kroky a pohyby byly tak dokonalé, že se už velmi brzy ukázala i v taneční skupině na American Music Awards.

Filmové role Jennifer Lopez

Stejně jako tanec ji okouzlilo i herectví, a tak se objevila v mnoha filmech a seriálech. Mezitím jí v roce 1999 vyšlo první hudební album s názvem On the 6, které se dlouho drželo na špičkách hudebních žebříčků.

Jennifer Lopez má za sebou úspěšné filmové role. Zářila například ve snímku Selena, za který byla nominována na Zlatý glóbus. Na svém kontě má ale i ty méně úspěšné, ale zato divácky oblíbené filmy, jako je Krásná pokojská, Dost, Smím prosit? či Jak porodit a nezbláznit se.

Jennifer Lopez byla také předsedkyní v talentové soutěži American Idol a pustila se i do světa módního byznysu, kam vtrhla se značkou JLo. Zaměřila se hlavně na módu pro mladé dívky, takže na trh dodává džíny, trika, kabáty, pásky, peněženky nebo spodní prádlo. Fanoušci si mohou pořídit i její parfém, který je jak v dámské, tak v pánské verzi.

Jennifer Lopez a Ben Affleck

Jennifer Lopez stála už třikrát před oltářem. Poprvé si vzala číšníka Ojaniho Nouha, jejím druhým manželem byl tanečník Chris Judd a potřetí do toho praštila se zpěvákem Marcem Anthonym, se kterým má dnes už třináctiletá dvojčata. V roce 2012 se však rozvedli, a pak tři roky randila s Casperem Smartem. V roce 2019 byla zase zasnoubená s Alexem Rodriguezem.

Jenže mezi všemi těmito nápadníky hrál významnou roli i herec Ben Affleck, se kterým byla rovněž zasnoubená. A světě div se, nyní se k sobě zase vracejí. Pár je podle dostupných informací opět spolu a fanoušci šílí. „Chci, aby lidé, kterým na mně záleží, věděli, že jsem v životní fázi, kdy je mi opravdu skvěle. Jakmile se do toho dostanete, začnou se dít báječné věci, které jste si ani neuměli představit,“ svěřila se Lopez ve vysílání rádia Apple Music 1.

O Affleckovi se sice v rozhovoru konkrétně nezmínila, ale všem je jasno. Očividně to dokazují i jejich fotografie, které zachycují, jak společně vyrazili na americký svátek 4. července do Hamptons.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy