Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jennifer Lopez ukázala dceru i maminku: Legendární krásu mají v DNA

Zpěvačka Jennifer Lopez se svou maminkou.
Zdroj: Archiv Jennifer Lopez
+ Dalších 10 fotografií
Galerie

Jennifer Lopez (51) se pochlubila snímkem se svou půvabnou dcerou a maminkou. Těžko pochybovat, legendární krásu mají zkrátka v rodině. Slavná zpěvačka navíc nedávno vystavila svou dokonalou postavu v provokativním kostýmku na koncertě a světu tak dokázala, že přestože nedávno odvolala zásnuby, rozhodně nemá čas truchlit.

Krásu podědila

Jennifer Lopez na svých sociálních sítích sdílela rodinný snímek, na kterém pózuje po boku své třináctileté dcery Emme a maminky Guadalupe (75). Už na první pohled je vidět, že půvab mají zakořeněný hluboko v DNA.

"Krása nemá žádnou záruční lhůtu," dodala ke snímku Jennifer s tím, že svůj věhlasný půvab podědila po své mamince. Té ke kráse pomáhá také tvrdá dieta, zpěvačka ze svého jídelníčku vyřadila cukr i kofein.

Po snoubenci nesmutní

Maminku Guadalupe přivedla Jennifer i na pódium. Stalo se tak během nedávného Vax live koncertu, který podporuje boj proti covidu. Během vystoupení změnila popová hvězda čtyřikrát kostým a předvedla se sexy jako nikdy dřív.

Na úspěšné zpěvačce tak ani nebylo vidět, že by ji nějak trápil rozchod se snoubencem Alexem Rodriguezem (45). S ním se měla brát loni v červnu v Itálii, kvůli koronaviru ke sňatku ale nedošlo. A snad je to i dobře, společnou karanténu pár totiž nepřežil. Společně zjistili, že jsou vlastně mnohem lepší kamarádi než partneři.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy