Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jennifer Lopez to na svém posledním koncertě trochu nevychytala a tanečníci jí museli pomáhat na nohy!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 20 fotografií
A sakra, to je trochu trapas! Jennifer se při svém posledním koncertě nechala trochu unést a rozohnila se víc, než jí povolila gravitace!

Ajaj! Jennifer je temperamentní divoška, o tom není pochyb. Jenže při posledním koncertě v Las Vegas se rozdivočela na vysokých podpatcích trochu víc, než by měla. Při záklonu, kde ukázala málem i vjezd do své pískovny, se jí situace trochu vymkla z rukou, respektive ze zad, a nestárnoucí divě tak na nohy museli pomáhat tanečníci.

Ti sami vypadali, že jsou trochu v šoku, že ten záklon Jen sama nedala, ale naštěstí hbitě zachránili situaci. Ono totiž tančit a zpívat na takových kramflecích a v titěrném outfitu není úplně hračka. Není divu, že při dramatickém závěru vám tělo už tak trochu vypoví službu.

Jennifer je i přes svůj věk neskonale sexy a ve formě. Tvrdým tréninkům podřizuje v podstatě celý život a ze svého tempa rozhodně nehodlá slevit. Možná i v tom tkví její tajemství věčné krásy a mládí! Občas by ale možná neuškodilo trochu zvolnit. Především pak, když jdete do kolen.

Související články

Další články