Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jennifer Lopez slaví 51: Herečka a zpěvačka nestárne, z dcery jí roste konkurence

Jennifer Lopez slaví 51: Herečka a zpěvačka nestárne, z dcery jí roste konkurence
Zdroj: Profimedia.cz / archiv Jennifer Lopez
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Jennifer Lopez, známá americká herečka, zpěvačka, tanečnice a módní návrhářka, slaví 51. narozeniny. Na svůj věk vůbec nevypadá, poctivě na sobě pracuje a postavu má takovou, že by jí i mladší kolegyně mohly závidět. Její dvanáctiletá dcera Emme je mamince čím dál tím podobnější a není pochyb o tom, že kdyby chtěla, kariéru v módním průmyslu má jistou.

Jennifer Lynn Lopez se narodila 24. července 1969 v New Yorku. Odmalička milovala tanec, ale protože její portorikánští rodiče neměli mnoho peněz, vydělávala si na lekce sama. Její snaha se vyplatila, v 16 letech se dostala do Manhattanského tanečního klubu. Díky němu hostovala v několika videoklipech a zúčastnila se předávání cen American Music Awards.

V roce 1991 byla Jennifer obsazena do role tanečnice v komedii In Living Color. Před kamerou se jí zalíbilo, a tak se snažila v herectví prorazit. Získala role například v seriálech South Central nebo Hotel Malibu a v několika filmech, nijak výrazně v nich na sebe však neupozornila. Průlom přišel až v roce 1995, kdy si jí lidé i tvůrci všimli ve snímku Moje rodina.

Prvního velkého úspěchu se Jennifer dočkala v roce 1998, kdy za roli ve filmu Selena obdržela nominaci na Zlatý glóbus Od té doby se dostávala nabídky na velmi dobré role ve filmech, které se u diváků setkávaly s chválou.

Děti Jennifer Lopez

Jennifer Lopez se v roce 2004 zamilovala a tajně se provdala za Marca Anthonyho Na konci roku 2007 herečka oznámila, že s manželem čeká dvojčata. Dne 22. února 2008 porodila chlapečka Maximiliana Davida a holčičku Emme Maribel.

Dětem je dnes už 12 let a ačkoliv se Jennifer v roce 2012 s Anthonym rozvedla, další děti si už nepořídila. Dvojčata mají rodiče nyní ve střídavé péči a Maximilian i Emme si skvěle rozumí s přítelem své maminky Alexem Rodriguezem

Emme Anthony

Dvanáctiletá Emme je už dnes Jennifer Lopez velmi podobná a není pochyb o tom, že až vyroste, bude z ní velmi krásná žena. Pokud půjde ve stopách své maminky, nepochybně bude na poli hudby, herectví i modelingu či tance velmi úspěšná. Na to, jak moc Emme Jennifer z oka vypadla, se podívejte v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy