Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jennifer Lopez se vyfotila po probuzení a bez make-upu: Nikdo nevypadá po ránu líp! Foto uvnitř

Jennifer Lopez se vyfotila po probuzení a bez make-upu: Nikdo nevypadá po ránu líp! Foto uvnitř
Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
Krásná JLo
Zpěvačka Jennifer Lopez popírá zákony stárnutí. V jednapadesáti letech vypadá lépe než kdejaká dvacítka. Pochlubila se fotkou, na níž se vyfotila hned časně z rána, navíc bez malovátek, a vypadá opravdu skvostně.

Jennifer Lopez (51) jako by snad vůbec nestárla. Před nedávnem oslavila 51. narozeniny a vypadá líp než kdy jindy. Pohledná zpěvačka je doslova učebnicový příklad toho, že ženy zrají jako víno. Což dokazuje i jedna z jejích posledních přidaných fotek.

Nepotřebuje makeup

Pro mnoho žen je make-up nedílnou součástí života. Řada z nich by se zkrátka bez nalíčení na veřejnosti neukázala, přičemž některé k tomu mají docela pádné důvody a dělají dobře. Ovšem to není případ Jennifer Lopez. Ta by mohla klidně chodit bez make-upu každý den, protože je od přírody krásná.

Na sociální síti se Jennifer pochlubila snímkem, na kterém nemá ani špetku make-upu. Vyfotila se hned po ránu bez jakýchkoliv úprav, snad ani učesaná není. Přesto ale vypadá naprosto bombasticky. Dokonalou pleť jí může závidět snad úplně každá žena. No uznejte sami, která ženská vypadá takhle dobře po ránu? Těžko byste takovou hledali.

Když se většina slavných celebrit ukáže bez make-upu, přichází nemilé překvapení a dotyčné je v mnohých případech těžké vůbec poznat. U Jennifer je tomu ale naopak. Fanoušci jsou jejím přirozeným vzhledem mile překvapeni a zůstávají v úžasu nad tím, jak skvěle po ránu vypadá. "Tvoje tvář po ránu vypadá úchvatně," napsala jedna z fanynek. "Přála bych si, abych takhle vypadala po ránu," komentovala další. Jak moc je Jennifer Lopez nádherná, se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy