Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Jennifer Lopez se ukázala v titěrném modelu: Žhavé krásce vykukovala ňadra

Jennifer Lopez zářila na červeném koberci.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
sexy kráska

Krásná Jennifer Lopez vynesla rajcovní outfit. Zpěvačka a herečka zazářila na akci ELLE Women in Hollywood 2023 v Los Angeles v minimalistickém topu stříbrné metalické barvy. Její ňadra doslova vykukovala zpod "náprsenky". Na červeném koberci ji doprovázel manžel Ben Affleck, kterého si J.Lo vzala v srpnu 2022, připomněl web Hello Magazine.

Když někam Jennifer Lopez vstoupí, hned je rozruch. Tentokrát se o něj postarala na akci ELLE Women in Hollywood 2023 v Los Angeles. Zpěvačka všechny přítomné omráčila svým sexy modelem, ze kterého jí vykukovala část prsou. Lopez zkombinovala metalický top s černou úzkou sukní s vysokým pasem a černými lodičkami a psaníčkem. Outfitu dodaly šmrnc i luxusně vypadající visací náušnice a uhlazený účes.

Lopez však nebyla na červeném koberci sama. Doprovázel ji její manžel a rovněž slavný herec Ben Affleck. Slavný pár se před fotografy neubránil ani něžnostem, jak píše web People. Kromě doteků došlo i na sladký polibek.

J. Lo chystá nové album

ELLE Women in Hollywood Awards oslavuje vlivné ženy, které formují dnešní Hollywood. A právě J. Lo patřila mezi oceněné dámy letošního roku. V rozhovoru, který poskytla na místě, se zamyslela nad silnějším postavením starších žen v hudebním a hereckém průmyslu. "Lidé si uvědomili, že ženy jsou s přibývajícím věkem více sexy a moudřejší," řekla kráska, kterou cituje magazín Hello.


Lopez také prozradila, že nemá v úmyslu v brzké době ukončit svou kariéru. Brzy vyjde nové velmi osobní album „This Is Me... Now“ a dokumentární film o vzniku této desky.

Kromě Lopez se po červeném koberci prošly Nina Garcia, America Ferrera, Danielle Brooks, Eva Longoria, Fantasia Barrino, Greta Lee, Jodie Foster, Lily Gladstone a Taraji P. Henson a mnoho dalších.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy