Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jennifer Lopez přidala fotku v bikinách: Takhle by v 50 chtěla vypadat většina žen

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Úžasná postava
Jennifer Lopez na padesát let rozhodně nevypadá. V neděli přidala na svůj Instagram příspěvek, kde je v tenkých bílých bikinách a odhaluje většinu kůže. S vyčesaným drdolem a její úžasnou postavou by si ji mohl člověk snadno splést s pětadvacetiletou studentkou, protože vypadá opravdu skvostně. Podívejte se do galerie.

Jennifer Lopez je známá americká herečka, zpěvačka, módní návrhářka a tanečnice. Objevila se v několika filmech, například Krásná pokojská a Příšerná tchyně, vydala několik alb, získala spoustu ocenění, třeba v American Music Awards a její soukromý život je také dost zajímavý.

Zasnoubená a šťastná

Vdala se celkem třikrát, s druhým manželem se rozvedli a hned na to se zasnoubila s Benem Affleckem, nakonec se pár rozešel. Po pár dalších nevydařených vztazích se loni v březnu zasnoubila se svým přítelem a bývalým baseballistou Alexem Rodriguezem, se kterým letošní únor oslaví dvouleté výročí vztahu.

Odpočatá a nabitá

Na svůj profil na Instagramu přidala v neděli fotku, kde je v bílých bikinách a odhaluje své krásné křivky a skvostnou postavu, kterou by jí mohla závidět kdejaká dvacítka. Na své postavě tvrdě dře a tancováním ji ještě víc zkrášluje. Do popisku připsala slova ‚Relaxed and recharged‘, což ve volném překladu znamená odpočatá a nabitá energií.

Na Valentýna se svým snoubencem přidali na Instagram společný soukromý chat a toho večera spolu šli na romantickou večeři do luxusního podniku San Vicente Bungalows.

Související články

Další články