Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jennifer Lopez a její přítel Alex Rodriguez ovládli TikTok: Jejich video se stalo hitem

+ Další 3 fotografie
tiktok
Ačkoliv TikTok je sociální sítí, která baví spíše teenagery a dospělým se většinou vyhýbá, Jennifer Lopez na ní i jako padesátnice doslova válí. S přítelem Alexem Rodriguezem (44) vytvořila video, které se stalo hitem internetu.

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez našla ve svém partnerovi Alexi Rodriguezovi stejného blázna, jakým je uvnitř ona sama. Ačkoliv TikTok je sítí, kterou ovládají převážně teenageři, Jennifer je duší stále mladice a kde se objeví, tam je královnou.

JLo a její přítel se na TikToku rozhodli zatančit na píseň Nonstop od zpěváka Draka Zatímco v první části jejich videa Jennifer předvádí své naprosto dokonalé taneční pohyby a Rodriguez ji u toho natáčí, v druhé části si partneři role prohodí a Alex svou drahou polovičku imituje.

Video tohoto slavného páru sdílely už tisíce lidí a neušlo ani pozornosti dalších celebrit. Alex Rodriguez v upnutém roláku, s očními stíny a kruhovými náušnicemi zkrátka pobavil svět. Američané nyní doufají, že stejné video natočí se svým drahým i slavná moderátorka Oprah Winfrey

Plány do budoucna

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez spolu randí od roku 2017 a podle informací zahraničních médií se schyluje k veselce. Bývalý profesionální hráč baseballu by se tak stal v pořadí již třetím manželem slavné herečky a zpěvačky, která byla letos za roli striptérky ve filmu Hustlers nominována na Oscara.

Související články

Další články