Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Jennifer Lawrence alias kráska z Hunger Games: Herečka zdobí obálku prestižního magazínu

Jennifer Lawrence jako metalízová lady.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie

Oblíbená série Hunger Games se opět vrací na televizní obrazovky. Americký akční fantasy film si zamilovaly miliony fanoušků, a především jedna z hlavních postav, Jennifer Lawrence, která ve snímku ztvárňuje neskutečnou Katniss, dodnes nedá mnohým spát. Pojďme se společně podívat do zákulisí osobního života Oscarem oceněné herečky. V jakých dalších rolích se objevila?

Na televizních obrazovkách Nova Cinema se fanoušci opět dočkali rekapitulace oblíbené série Hunger Games. Snímek, který natočil v roce 2012 režisér Gary Gross podle knihy Aréna smrti od Suzane Collins, si zamilovaly miliony lidí. Ti rozhodně jen tak nezapomenou na božskou Jennifer Lawrence, která se v Hunger Games bravurně chopila role Katniss Evergreen. Tato role patří dozajista mezi její nejvýraznější. Znáte však zákulisí jejího osobního života nebo další snímky, ve kterých se objevila?

Jennifer Lawrence: Kariéra

Když zazní jméno Jennifer Lawrence, většina lidí si hned vzpomene na snímek Hunger Games, ve kterém americká herečka ztvárnila hlavní roli - postavu úchvatné Katniss Evergreen. Jennifer má na svém kontě však mnoho dalších významných hereckých počinů, za které si vysloužila hned několik ocenění včetně Oscara. Jennifer se objevila například ve filmu Do morku kosti z roku 2010 nebo v akčním sci-fi snímku X-Men-První třída. Časopis Rolling Stone ji dokonce označil jako nejtalentovanější mladou herečku USA a dva roky po sobě, v letech 2015-2016, se stala nejlépe placenou herečkou Hollywoodu.

Jennifer Lawrence: Osobní život

Nejen po pracovní stránce se ji daří bravurně. Jennifer Lawrence je již déle než 3 roky „paní“. V roce 2019 řekla své životní ano o 22 let staršímu šéfovi umělecké galerie Cookovi Moroneyhovi a jak se zdá, svého rozhodnutí rozhodně nelituje.

Manželé se v letošním roce stali rodiči a svůj vztah posunuli zase o krok dále, jak uvedl server People. O porodu informovaly zahraniční weby, samotná herečka však informaci zprvu tajila. Více se o svém děťátku, synovi se jménem Cy, rozpovídala teprve nedávno v rozhovoru pro Vogue. Časopis krásku dokonce umístil na prestižní titulní stránku.

Související články

Další články