Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Jennifer Grey slaví 60. narozeniny: Baby z Hříšného tance si plastikou nosu zničila kariéru

Jennifer Grey slaví 60. narozeniny: Baby z Hříšného tance si plastikou nosu zničila kariéru
Zdroj: Vestron Pictures
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Jennifer Grey, kterou si všichni pamatují jako rozkošnou Baby z filmového hitu Hříšný tanec, slaví 60. narozeniny. Dnes už by v ní ale mladou tanečnici jen málokdo poznal. Ačkoliv věk se na ní rozhodně nepodepisuje a vypadá stále dobře, jednou jedinou plastikou se změnila skoro k nepoznání a zničila si tak kariéru.

Jennifer Grey bylo 27 let, když si ve filmu Hříšný tanec zahrála teprve osmnáctiletou Baby. Divákům se zalíbila a získala si fanoušky po celém světě. Její kariéra se zdála jako velmi dobře našlápnutá, ona sama si ji však zhatila jednou zásadní chybou.

Jakkoliv byla herečka podle veřejnosti krásná, měla komplexy ze svého nosu. Rozhodla se proto podstoupit plastiku a upravit si ho nechala rovnou dvěma operacemi. Netušila ale, jak moc tím naštve své fanoušky a o kolik příležitostí se připraví.

Od dob Hříšného tance se Jennifer žádná pořádná příležitost nenaskytla. Po plastice vypadala úplně jinak než jako v kultovním filmu a tvůrci o ni ztratili zájem - hlavní role už jí nikdo nenabízel, v Hollywoodu se obávali, že diváci herečku nepoznají, a tudíž klesne sledovanost.

Štěstí v lásce

Ačkoliv si Jennifer Grey jedním hloupým rozhodnutím zničila kariéru a v televizi se objevuje už jen v malých rolích, v lásce našla skutečné štěstí. Roku 2001 si vzala herce a scenáristu Clarka Gregga, kterému téhož roku porodila dceru Stellu.

Stárnutí s grácií

Plastiku nosu, která její vzhled velmi výrazně změnila a nasměrovala kariéru jiným směrem, než jakým by si přála, Jennifer nyní zřejmě bere jako ponaučení. Ve svých 60 letech totiž vypadá stále skvěle, a to bez dalších estetických zásahů. Navíc je stále ve velmi dobré kondici - na parketu tančí jako v Hříšném tanci, a dokonce jí i stále padnou červené šaty, které měla ve filmu na sobě.

Související články

Další články