Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Jennifer Grey se připravila o řadu rolí: Baby z Hříšného tance si plastikou nosu zničila kariéru

Jennifer Grey se připravila o řadu rolí: Baby z Hříšného tance si plastikou nosu zničila kariéru
Zdroj: Vestron Pictures
+ Dalších 9 fotografií
změna vzhledu
Rozkošnou tanečnici Baby z Hříšného tance byste v herečce Jennifer Grey (60) dnes už jen těžko našli. Na svůj věk sice rozhodně nevypadá, zato se ale změnila kvůli jednomu rozhodnutí, které jí zničilo slibnou a našlápnutou kariéru. Tím byla plastika nosu, kterou si změnila celou vizáž.

Jennifer Grey bylo 27 let, když si ve filmu Hříšný tanec zahrála teprve osmnáctiletou Baby. Divákům se zalíbila a získala si fanoušky po celém světě. Její kariéra se zdála jako velmi dobře našlápnutá, ona sama si ji však zhatila jednou zásadní chybou.

Jakkoliv byla herečka podle veřejnosti krásná, měla komplexy ze svého nosu. Rozhodla se proto podstoupit plastiku a upravit si ho nechala rovnou dvěma operacemi. Netušila ale, jak moc tím naštve své fanoušky a o kolik příležitostí se připraví.

Od dob Hříšného tance se Jennifer žádná pořádná příležitost nenaskytla. Po plastice vypadala úplně jinak než jako v kultovním filmu a tvůrci o ni ztratili zájem - hlavní role už jí nikdo nenabízel, v Hollywoodu se obávali, že diváci herečku nepoznají, a tudíž klesne sledovanost.

Spokojený život bývalé herečky

Ačkoliv si Jennifer Grey jedním hloupým rozhodnutím zničila kariéru a v televizi se objevuje už jen v malých rolích, v lásce našla skutečné štěstí. Roku 2001 si vzala herce a scenáristu Clarka Gregga, kterému téhož roku porodila dceru Stellu.

Plastiku nosu, která její vzhled velmi výrazně změnila a nasměrovala její kariéru jiným směrem, než jakým by si přála, Jennifer nyní zřejmě bere jako ponaučení. Ve svých 60 letech totiž vypadá stále skvěle, a to bez dalších estetických zásahů. Navíc je stále ve velmi dobré kondici - na parketu tančí jako v Hříšném tanci, a dokonce jí stále padnou červené šaty, které měla ve filmu na sobě.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy