Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jennifer Garner kvůli jeho pití utekla: Ben Affleck už třetím rokem abstinuje po boku mladší partnerky

Jennifer Garner kvůli jeho pití utekla: Ben Affleck už třetím rokem abstinuje po boku mladší partnerky
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Démon alkohol
Hollywoodský herec Ben Affleck (48) prožil během svého života několik vztahů se slavnými ženami. Nejdelší bylo manželství se stejně slavnou herečkou Jennifer Garner (48). To však ztroskotalo kvůli Benově závislosti na alkoholu, se kterou se potýká už od mládí. V posledních letech to vypadá, že kdysi hollywoodský fešák svůj boj s alkoholem vyhrává po boku mladé herečky.

Herec Ben Affleck, který dnes slaví 48. narozeniny, se se závislostí na alkoholu potýkal už v minulosti. Ve svých osmadvaceti letech podstoupil první léčbu. Démon alkohol byl ale silnější než jeho vůle a herec začal znovu pít.

Naposledy se hrdina filmů Armageddon a Pearl Harbor léčil v roce 2017. Tehdy se už manželství s Jennifer Garner, se kterou má tři děti, začalo blížit ke svému konci. Ačkoliv měl Ben při návratu z léčebny s rodinou velké plány a vztah chtěl zachránit, pár se ještě v témže roce rozvedl. Dva roky spolu herci zůstávali kvůli dětem a rodinu se snažili udržet - bohužel Benovo pití Jennifer už nechtěla dál snášet, a tak žili od roku 2015 odděleně.

Ben Affleck chce být dobrým otcem

„Právě jsem dokončil protialkoholické léčení. Závislost je něco, s čím jsem se potýkal již v minulosti a bojuji s ní dále. Chci žít plnohodnotný život a chci být ten nejlepší otec, jakým mohu být. Chci, aby moje děti věděly, že není ostudou si nechat pomoci, pokud pomoc potřebujete. Chci být taky oporou pro všechny tam venku, kteří mají problém se závislostí, ale bojí se udělat první krok. Mám štěstí, že mám lásku mojí rodiny a přátel. Především pak Jen, která mě plně podporovala a starala se o naše děti, zatímco jsem si plnil tyhle povinnosti. Tohle byl první z mnoha kroků, které jsem učinil na cestě za svým uzdravením,“ napsal před třemi lety na svůj Facebook poté, co se vrátil z léčebny.

Má doma mladou krasavici

Teď to ale vypadá, že se herec drží od skleničky dál. V posledních měsících randí s o 16 let mladší kubánskou herečkou Anou de Armas a vypadá víc než spokojeně. Už to není ten obtloustlý a zanedbaný chlapík, jakým byl v době před léčbou. Vedle mladé krásky si užívá plnohodnotný život, o kterém psal v roce 2017 ve svém prohlášení.

Ben chodil kromě své manželky s dalšími slavnými kráskami. Mezi jeho lásky patřila herečka Gwyneth Paltrow, se kterou mu vztah vydržel dva roky. V roce 2002 se zamiloval do Jennifer Lopez (51), kterou si měl dokonce vzít. Těsně před svatbou se ale slavný pár rozešel. Od roku 2004 potom randil se svou budoucí manželkou Garner. S tou má patnáctiletou dceru Violet, jedenáctiletou Seraphinu a osmiletého Samuela.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy