Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Jennifer Coolidge slaví 58 let: Stiflerova máma se kvůli plastikám a botoxu rozpadá

Jennifer Coolidge slaví 58 let: Stiflerova máma se kvůli plastikám a botoxu rozpadá
Zdroj: csfd
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
narozeniny
Herečka Jennifer Coolidge, která se v paměti českých diváků zapsala především jako Stiflerova máma z legendární komedie Prci, prci, prcičky, slaví 58. narozeniny. Mezi svými vrstevnicemi skutečně vyniká nejen svou postavou, ale i tím, že se nevyhýbá plastikám a botoxu. Přemíra estetických zákroků se na dříve velmi atraktivní herečce ale negativně podepsala.

Jennifer Coolidge vždy patřila mezi ženy, které se rozhodně neřadily mezi typické krásky, ale zkrátka na nich něco bylo. Nekorunovaná královna plastik se za svůj boj o mládí nestydí a k plastikám a botoxu se hrdě přiznává. Bohužel se tím ale o svou atraktivitu sama připravila.

První snímek ze série Prci, prci, prcičky se na obrazovkách objevil v roce 1999. Tehdy nebylo Jennifer ani 40 a plastické zákroky už na ní byly zřetelné - zvětšené poprsí se nedalo přehlédnout a vyplněné rty byly viditelné při každém bližším záběru na její obličej. Možná proto, že začala zákrokům holdovat poměrně brzy, je jimi už v 58 letech velmi poznamenaná.

Jennifer platí za nejvšestrannější herečku v Hollywoodu a ačkoliv se dokáže věnovat i vážným rolím, její neobyčejný obličej a celkový vzhled jí dávají obrovskou výhodu v hraní v komediích a parodiích všeho druhu. Ačkoliv dnes už není tak obsazovaná, jako byla dřív.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy