Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Jennifer Aniston zveřejnila snímek z dětství: Jako malá holčička byla k sežrání

Jennifer Aniston zveřejnila snímek z dětství: Jako malá holčička byla k sežrání
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
roztomilost
Americká herečka Jennifer Aniston (50) se teprve před pár dny přidala na Instagram a už je jeho královnou. Všechny fanoušky potěšila snímkem, na němž po letech zapózovala celá šestice ze seriálu Přátelé. Nyní ukázala fotku z dětství a její příznivci se shodují na jedné věci - byla zatraceně roztomilá.

Jennifer Aniston je jednou z nejpopulárnějších hereček. Lidé si ji pamatují především jako Rachel ze seriálu Přátelé. K založení profilu na Instagramu byla dlouho přemlouvána a nátlaku ze strany svých hvězdných kamarádů nakonec podlehla. Jako by snad okamžitě věděla, jak na sociálních sítích zapůsobit, přidává jeden skvělý příspěvek za druhým.

V jednom ze svých posledních příspěvků na Instagramu Jennifer ukázala, jak vypadala jako malá holčička. Naducané tvářičky nadchly nejednoho jejího fanouška, a i když dnes už má herečka nějakou tu vrásku, stále si je velmi podobná.

Seriálová Rachel na sociální síti aktuálně sleduje už více než 15 milionů lidí a číslo každým dnem stoupá. Ačkoliv zatím přidala jen 4 příspěvky, už nyní je jasné, že to je právě ona, kdo v posledních dnech hýbe Instagramem. Sami se podívejte do galerie, čím udělala fanouškům radost.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy