Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Jennifer Aniston zdvihla varovný prstíček: Chce vědět, na čem jsou s Bradem Pittem

Jennifer Aniston hraje především v romantických komediích.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 13 fotografií
vztahy
Slavné představitelce Rachel z Přátel Jennifer Aniston (51) se přestává líbit to, že netuší, jak si stojí ve vztahu s Bradem Pittem. Hollywoodský krasavec navíc doteď pořádně nevysvětlil, jak to má s herečkou Aliou Shawkat (31) a zdvihla varovný ukazováček. Za poslední rok se Jenn s Bradem sblížili, ale pořád se neví, jak to mezi nimi je...

Fanoušci bývalého páru Jennifer Aniston a Brada Pitta by si přáli, aby se dali opět dohromady. Pravděpodobně by o to stála i seriálová Rachel, ale Pitt na sobě stále nedává nic znát. K tomu, že se ke své bývalé ženě Jennifer má napovídá hned několik věcí. Například to, jak spolu koketovali na SAG Awards v únoru.

Další nápovědou je i to, že Brad Pitt, i přes výslovný zákaz Angeliny, chce, aby se jejich děti více sblížily s hvězdou sitcomu Přátelé. Angelina Jolie podle amerických medií nechce, aby se její děti s Jennifer stýkaly, což však neuposlechla Shiloh, její dcera. Ta se dokonce Pitta v minulosti zeptala, zda by Aniston nemohla oslovovat "mami".

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Fámy kolem vztahu s Aliou

Brad Pitt byl v poslední době často vídán s ještě jednou herečkou, hvězdou Vyfič! nebo Zvířata, Aliou Shawkat. Byli spolu totiž často vídáni na společenských akcích. Hollywoodský krasavec však prohlásil, že jsou pouze přátelé. No, to by mohl říct každý...

Britský magazín Heatworld uvedl, že jejich zvláštní přátelství herečce nasadilo brouka do hlavy a Pitt by se měl velmi rychle rozmyslet, co vlastně chce. Jennifer ho podle magazínu zjevně varovala, aby to "urychlil a přestal být tak nerozhodný ohledně svých záměrů s ní". Jeden den jí prý věnuje svou plnou pozornost a další den se jí vůbec neozve.

Brouk v hlavě

Jennifer prý dosáhla své hranice a dokud bude Pitt nerozhodný, nebude o vztahu s ním vůbec uvažovat. Zdroj pro magazín uvedl, že Pitt sice říká, že Alia je kamarádka, ale šíří se fámy o tom, jak je neustále u něj doma a tráví spolu čas.

"Brad je pořád s Jennifer v kontaktu a chová se, jako by mezi ním a Aliou vůbec nic nebylo," uvedl zdroj. S Jen prý flirtuje a těší se, až se po pandemii uvidí. Zdroj uvádí, že mu Jennifer sice bere telefony, ale vůbec netuší, co to má znamenat a co se děje, což mu prý také řekla. "Cítí se jako tenkrát, když ji opustil," dodal zdroj.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy