Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jennifer Aniston vysekla poklonu slovenské prezidentce. Jak reagovala Zuzana Čaputová?

Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
NAROZENINY
Jennifer Aniston sice už svým věkem přehoupla padesátku, stále však vypadá krásně, o čemž své fanoušky přesvědčuje i na sociálních sítích. Hereččin Instagram sleduje přes 36 milionů fanoušků, kteří na konci letošního ledna mohli v jednom z jejích příběhů vidět i slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou. Čím si to vysloužila?

Dnes dvaapadesátiletá Jennifer Aniston se narodila v Kalifornii rodičům, kteří žili ve světě filmů, kam se následně vydala i jejich dcera. Jejím otcem je John Aniston, jenž je hercem a producentem, matka Nancy Low byla zase herečkou. Před více než čtyřmi lety ale zemřela. Nancy a Jennifer mezi sebou neměly zrovna pohádkový vztah a několik let spolu nevycházely, nakonec si k sobě ale našly cestu a Nancy tak odešla na druhý břeh smířená se svou jedinou dcerou.

Jennifer Aniston jako Rachel

Jennifer jako malá krásně malovala a některé její výtvory byly vystavené v prestižním Metropolitním muzeu umění v New Yorku. Taky tíhla k divadlu, ovšem divadelní prkna jí časem přestala sedět, a tak přešla do Hollywoodu.

Prvnímu režisérovi, se kterým spolupracovala, se však nezdála její postava, a tak musela shodit deset kilo. I přesto se ale nějakou dobu objevovala hlavně v béčkových filmech. Zlom přišel se seriálem Přátelé, ve kterém dostala roli Rachel Green.

Seriál se stal světovým bestsellerem a Jennifer si díky němu přišla k pořádnému jmění - vždyť za pouhý jeden díl Přátel si vydělala až jeden milion dolarů. A pak už se jí role jen hrnuly a Aniston si zahrála v takových snímcích, jako jsou Riskni to s Polly, Zkus mě rozesmát, Božský Bruce či Millerovi na tripu.

Jennifer Aniston a Brad Pitt

Hodně sledované bylo i její první manželství, kdy si Jennifer vzala jednoho z největších krasavců Hollywoodu Brada Pitta Jejich manželství ale po pěti letech skončilo a Pitta k sobě odloudila její herecká sokyně Angelina Jolie

Aniston se ještě několikrát zamilovala, po jejím boku se objevil Vince Vaughn, John Mayer, dokonce se znovu vdala a vzala si Justina Therouxe Ani tohle manželství ale nevydrželo a několikrát se spekulovalo i o tom, že to znovu táhne s Pittem.

Jennifer Aniston a Zuzana Čaputová

Jennifer Aniston je aktivní i na sociálních sítích. Na konci ledna nasdílela ve svém příběhu na Instagramu několik žen, které jsou ve významných světových funkcích a mezi nimiž se objevila také fotografie slovenské prezidentky Zuzany Čaputové Aniston svým příběhem poukazovala na důležitost žen v politice a svou myšlenku podtrhla textem: „Zatímco svět byl rozptýlen ruchem těch, kteří jsou odolní vůči změně... Změna již ve světě nastala i tak.“

A k celému tématu se vyjádřila i samotná Zuzana Čaputová. „Dívala jsem se na seriál Přátelé, mám ho velmi ráda. Potěšilo mě to a potěšil mě i kontext, tedy, že ženy v politice jsou schopny udělat změnu k lepšímu,“ uvedla slovenská prezidentka pro Denník N.

Související články

Další články