Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Jennifer Aniston už na Brada zapomněla: Její srdce si měl získat tajemný miliardář

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
Nová láska?!
Má za sebou dvě zmařená manželství, to první ale Jennifer Aniston (50) bolí nejvíc. S Bradem Pittem (55) měla žít šťastně až do smrti, dokud jí ho neodloudila Angelina Jolie (44). Veškerou zlou krev mezi hollywoodským trojlístkem ale nejspíš vzala voda. Rachel z Přátel měla minulost hodit nadobro za hlavu a lví podíl na tom údajně má tajemný miliardář.

Jennifer Aniston (50) je bez nadsázky jednou z největších smolařek šoubyznysu. Brada Pitta (55) jí ukradla Angelina Jolie (44), druhý manžel Justin Theroux (48) utekl, protože s ní bylo k nevydržení. A miminko, po kterém už dobrých dvacet let touží, stále nemá.

Smůlu z pat by ale Jennifer mohl konečně odlepit záhadný boháč, který se má ucházet o hereččino srdce. Podle australského časopisu NW má miliardy na kontě a pro hvězdu legendárního seriálu Přátelé udělá cokoliv.

Za doživotní románek s ní údajně nabídl polovinu svého majetku. „Změním jí život k lepšímu tak, aby to tak zůstalo už napořád. Možná nevypadám jako Brad Pitt, ale vím, jak se má muž k ženě chovat. A slovo nevěra do mého slovníku nepatří,“ měl tajemný miliardář říct zmíněnému magazínu.

Prý už proběhla i první schůzka, dohromady je měla dát seznamka pro bohaté, kam si oba údajně dali inzerát. Za jejich první rande měla agentura inkasovat přes 17 milionů korun.

Zní to však až příliš bláhově, než aby tomu fanoušci uvěřili. Techtle mechtle s miliardářem popírá i hereččina tisková mluvčí. Na druhou stranu Jennifer nikdy nemíchala soukromý život s tím pracovním. A jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu. Uvidíme, jak se to nakonec vyvrbí!

Související články

Další články