Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jennifer Aniston si namotala kolouška: Model ovšem čelí obvinění z incestu

Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
láska

Po třech letech je oblíbená herečka Jennifer Aniston (52) údajně opět zamilovaná až po uši, jejím vyvoleným je expartner uhrančivé bondgirl Halle Berry (54), a to model Gabriel Aubry (44), který není žádným svatouškem. Bývalá Berry, jež také ztvárnila Catwoman, jej obvinila z rasismu a incestu.

Ikonická Rachel z Přátel, herečka Jennifer Aniston si dle zdroje deníku US Weekly opět užívá po boku nového partnera, kterým je model Gabriel Aubry, jenž je také bývalým partnerem Halle Berry, se kterou má dceru.

Nezávazný románek?

"Jennifer je nadšená, že se znovu může bavit, ale tentokrát po zkušenostech z minulých vztahů se rozhodla vzít situaci z jiného konce. Neváže se, užívá si to na spontánní úrovni – spontánnost ostatně uplatnila na všechny aspekty svého života," uvedl zdroj, jenž také prozradil, že Gabriel to má nastavené stejně.

„Je uvolněný a citlivý a Jen se kolem něj cítí bezpečně, neboť ví, že co se odehraje za zavřenými dveřmi, tam také zůstane," dodal zdroj pro US.

Do vztahu s sebou ale model Aubry přinesl i několik kostlivců z jeho minulosti. Hally Berry jej při soudním sporu o opatrovnictví dcery obvinila z incestu a rasismu, údajně měl urážet Berry a nikdy nepřijal, že je jejich dcera míšenka.Související články

Další články