Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jennifer Aniston promluvila o svých věčně viditelných bradavkách: Taková moje prsa prostě jsou!

My si rozhodně nestěžujeme!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Jennifer Aniston je kromě jiného známá jako průkopnice viditelných bradavek. Stojí jí snad vždy a všude včetně seriálu Přátelé, kde se jimi její postava Rachel Green přímo proslavila. V nedávném rozhovoru pro Vogue byla tázána, jak ona sama vnímá to, že její bradavky jsou tolik populární.

„Nevím, co na to mám říct. Nosím podprsenku. Navíc to nevidím jako důvod k tomu se za ně stydět. Taková má prsa prostě jsou a já si rozhodně nestěžuji,“ uvedla na obranu svých bradavek.

A má svatou pravdu, její prsa by jí mohla závidět kdejaká dvacítka, jen co je pravda. Navíc viditelné bradavky jsou dnes rozhodně v módě a pánové si na tento trend také nestěžují ani omylem.

„Vždycky bude něco, co se lidem na vás nebude líbit. Buď budete moc tlustá, nebo budete mít na těle nedokonalosti. Nebo vás budou kritizovat za to, že nemáte děti, vždycky se něco najde,“ uvedla Jennifer, smířená s realitou.

Krásná Jennifer (48) si se svou postavou rozhodně hlavu lámat nemusí. Pečuje o sebe velice dobře a dokonce dává přednost produktům z vlastní zahrádky. Jejím největším hříchem je prý opalování. Opaluje se ráda a často, i když to může kůži trochu škodit. Kůži pak raději řádně hydratuje aloe vera, kterou si sama pěstuje.

Související články

Další články