Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Jennifer Aniston prolomila mlčení: Malý bráška, napsala o Chandlerovi z Přátel zdrceně

Přátelé se bojí o Jennifer Aniston poté, co zemřel Matthew Perry.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 15 fotografií
Vyjádření

Po dlouhém truchlení se Jennifer Aniston nakonec vyjádřila ke smrti svého kolegy a kamaráda Matthewa Perryho. Na svém Instagramu zveřejnila dojemné vyznání, které mluví za vše. Smrt Perryho ji zasáhla jako nikdy nic předtím. V příspěvku se svěřuje, že když se dozvěděla tuto zprávu, tak nemohla nic dělat, pouze sedět na místě. "Odpočívej v pokoji malý bráško," napsala. 

Legendární šestka, která dokázala pobavit celý svět. Ano, řeč je o hercích ze zábavného sitcomu Přátelé. Před pár týdny však jeden z nich vydechl naposledy. Matthew Perry alias Chandler Bing byl nedílnou součástí ostatních. Smutná zpráva o jeho úmrtí zasáhla celý svět, včetně celé party. Dávali si dost načas, než se k jeho smrti vyjádřili. Nyní šla s pocity ven i Jennifer Aniston, do které byl Perry platonicky zamilovaný.

Dojemná slova

"To, že jsem se musela rozloučit s naším Mattym, byla šílená vlna emocí, kterou jsem předtím nikdy nezažila. My všichni jsme ho hluboce milovali. Byl součástí naší DNA. Bylo nás 6. Byli jsme skutečná rodina," posmutnila si Aniston alias Rachel z Přátel na svém Instagramu. Zároveň dodala, že Matthew byl tím člověkem, který miloval smích a dělal vše proto, aby ho stále slyšel.

"Matty, moc tě miluji a vím, že jsi nyní zcela v klidu a bez jakékoli bolesti. Mluvím s tebou každý den. Odpočívej v pokoji malý bráško," napsala nakonec Jennifer Aniston, která se tak poprvé vyjádřila k jeho smrti a je zřejmé, že ji Perryho smrt zasáhla stejně hluboce jako ostatní herce. Úmrtí Perryho

Matthew Perry zemřel u sebe v domě ve vířivce ke konci října. „Zdroje nám říkají, že dnes ráno skutečně zemřel ve svém vlastním domě po nějaké fyzické aktivitě. Záchranáři do jeho domu přispěchali kvůli srdeční zástavě, ale oživit se jim ho následně nepodařilo,“ uvedl web TMZ.com.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy