Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Jennifer Aniston prolomila hradbu mlčení: Po oslavě řekla PRAVDU o ní a Bradu Pittovi!

+ Dalších 47 fotografií
Exkluzivně
Svět zůstal v němém úžasu, když se Brad Pitt (55) o víkendu nečekaně zjevil na oslavě padesátin Jennifer Aniston (50). Kolo spekulací, že slavní exmanželé po pětadvaceti letech tvoří opět pár, se roztočilo takřka okamžitě. Pravdu řekla sama Jennifer!

Tvoří Brad Pitt (55) a Jennifer Aniston (50) po téměř pětadvaceti letech od rozvodu znovu pár? To si myslí všichni, kteří je o víkendu viděli tokat na hereččině velkolepé oslavě narozenin.

Jenže nic není tak, jak se může na první pohled zdát. Pozváním Brada sice chtěla Jennifer dát najevo, že staré šrámy na srdci jsou dávno zahojeny, ale láska se mezi touto dvojkou už asi nerozhoří. „Jennifer říkala, že byla ráda v zásadě za každého, kdo na party dorazil. Včetně Brada. Byla to oslava jejího života,“ vysvětlil zdroj amerického magazínu People.

„A Brad byl důležitou součástí jejího života po velmi dlouhou dobu. S přáteli hodně probírala, jestli ho tam má vůbec zvát. Nakonec měla radost, že se vážně ukázal. Na večírek dorazilo i mnoho jejich společných přátel z minulosti,“ do­dal.

Účast Brada na oslavě byla gestem a potvrzením smíru, nikoliv velkého návratu. „Žádnou speciální pozornost Bradovi nevěnovala. Objali se, trošku si popovídali, ale to bylo všechno,“ uzavřel člověk, který má k Jennifer blízko.

Fanoušci, kteří doufali, že se Brad s Jennifer dali znovu dohromady, jsou teď asi zklamaní. Ale pecka je i to, že se ti dva spolu vůbec baví!

Mohlo by vás zajímat

Další články