Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Jennifer Aniston odhalila poslední střípky skládačky: Tak bude vypadat comeback seriálu Přátelé

Comeback seriálu Přátelé: Jennifer Aniston odhalila poslední střípky skládačky
Zdroj: Profimedia
Friends

Největší hvězda sitcomu Přátelé, herečka Jennifer Aniston (52), na svém Instagramu sdílela trailer k nové reunion Přátel. Ti hlásí comeback a bude to víc než epické! Jenže taky úplně jiné, než kdokoli čekal.

Speciální díl

Jako agentka skryté očko odhalila herečka Jennifer Aniston všem fanouškům Central Perku zákulisí připravovaného návratu seriálu Přátelé. Ten se na televizních obrazovkách objeví znovu už 27. května a sledovat jej budete moci i vy, konkrétně na HBO Max a v dost netradiční podobě.

Nová epizoda? Trochu jinak

V první scéně z videa sedí Přátelé na gauči v Moničině bytě. Ross s nimi mezitím sehrává ikonickou scénu, kdy je nechává hádat otázky týkající se právě seriáu. "Rachel napsala Rossovi dopis a požadovala, aby si ho přečetl. Kolik stránek dopis měl?" ptá se.

Šest ikonických herců se znovu vrací na televizní obrazovky v netradičním comebacku, který bude plný hvězdných hostů. HBO Max ale některé z fanoušků zklamalo: "Nejedná se o novou epizodu seriálu Přátelé. Herci budou vystupovat sami za sebe, ne jako jejich role." Celý comeback tak bude pravděpodobně pojat spíš jako dokument, ve kterém herci zavzpomínají na natáčení ikonického seriálu Přátelé, který ovlivnil celé generace.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy