Pět let s ním byla vdaná, nyní ale tvoří svazek manželský s Justinem Therouxem (45). Faktem ale je, že rozvod Angeliny Jolie (41) a Brada Pitta (52) komentovala z celebrit nejvíce a hodně se spekulovalo o tom, zda z toho dokonce neměla radost. Minimálně fanouškové to taky viděli, což dokazuje nespočet legračních koláží na toto téma.

Samozřejmě se začalo spekulovat o tom, zda se třeba Jennifer k Bradovi nevrátí, když je teďka sám jako kůl v plotě. Fanouškové je společně měli moc rádi, a kdyby se jejich cesty opět spojily, byl by z toho jistě mediální poprask.

Aniston vypadá na svůj věk opravdu hodně dobře, aby si navíc formu uchovala, tak své tělo ničí v posilovně. Fotografové ji přistihli ve fitku v Los Angeles, kam vyrazila bez make-upu. Nutno podotknout, že i tak jí to velmi slušelo.

Jak nakonec vše dopadne, se ještě uvidí. I když se říká, že dvakrát do jedné řeky nevstoupíš, tak na druhou stranu je v životě možné opravdu všechno. Tedy i to, že se třeba jednou Brad a Jennifer dají dohromady.