Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Jennifer Aniston nezvládá stárnutí: Stydí se za každou vrásku a každou chvíli pláče

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Zdrcená Jennifer?
Velký návrat legendárních Přátel měl být příjemným milníkem v kariéře Jennifer Aniston (50). Podle amerického bulváru však hollywoodskou krásku plán spíš trápí, než aby se probouzela s nadšením. Prý se cítí už příliš stará a za neduhy spojené s věkem se stydí. Přitom v posledních letech prodělala několik plastických operací, které měly stárnutí zbrzdit.

První zvěsti o velkolepém návratu legendárního seriálu Přátelé vyvolaly u fanoušků nefalšované nadšení. Jenomže ho může vystřídat zklamání, do speciálního projektu se prý chystá hodit vidle Jennifer Aniston (50). Představitelku Rachel údajně trápí přibývající roky!

Alespoň to tvrdí americký časopis NW, podle nějž se k prostému smutku přidaly i hlubší psychické potíže. „Nikdy by do sebe nenechala řezat nějak extrémně, ale drobnější úpravy podstoupila. Jenomže před 25 lety nebyla televize ve vysokém rozlišení a zdá se, že tlak, aby vypadala stále dokonale, už Jennifer přestává zvládat,“ prozradil zdroj magazínu.

Ani nevyleze z postele

„Jsou dny, kdy se ani nemůže dostat z postele, jako by celé její tělo bylo rozbité. Také často pláče,“ dodal s tím, že se prý Aniston cítí jako šedesátiletá stařena.

Tak doufejme, že se Jennifer ze špatné nálady co nevidět dostane a Přátelé se po letech sejdou. Zároveň je možné, že se jedná o pouhé klepy a herečka žádným psychickým trablům nečelí. Napovídal by tomu i fakt, že si před nedávnem založila Instagram, na který láduje jednu usměvavou fotku za druhou.

Mohlo by vás zajímat

Další články