Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jennifer Aniston má identické dvojče: Poznáte, kdo se skrývá za maskou?

Zdroj: archiv Jennifer Aniston
+ Dalších 5 fotografií
Jsou to sestry?
Není pochyb o tom, že Jennifer Aniston, která včera oslavila jednapadesáté narozeniny, je jednou z nejoblíbenějších hvězd Hollywoodu. Má kolem sebe řadu blízkých a věrných přátel. Kamarádka, se kterou se zná už dlouhé roky, se na sociální síti pochlubila snímkem, na kterém vypadají jako dvojčata. Kdo se převtělil do Jennifer?

Nestárnoucí Jennifer Aniston (51) je stále stejně krásná a oslňující, jako tomu bylo před lety. Je miláčkem publika a právem patří mezi ty nejvíce sexy ženy showbyznysu.

Jennifer se včera přehoupla přes padesátku a oslavila už jednapadesáté narozeniny. Jedna z jejích nejbližších kamarádek byla mezi prvními při gratulacích a televizní ikoně poblahopřála za pomoci sociální sítě.

„Nezáleží na tom, jak moc se snažíš… ale je tady jenom jedna jediná Jennifer Aniston. Všechno nejlepší, má drahá přítelkyně! Miluji tě,“ napsala na Instagramu Courteney Cox, se kterou Jennifer dlouhé roky působila v oblíbeném seriálu Přátelé.

Na nově přidaném snímku vypadá Courteney jako identické dvojče Jennifer. Kdo by to byl řekl, že si dámy mohou být až takhle podobné. O jejich podobě se můžete sami přesvědčit ve fotogalerii.

Související články

Další články