Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jenna Dewan otevřeně o rozchodu s Channingem Tatumem: Jeho vztah s Jessie J mě zničil

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
odloučení
Tanečnice a herečka Jenna Dewan (38) po měsících mlčení promluvila o bolestném rozchodu s Channingem Tatumem (39). Ten nyní randí se zpěvačkou Jessie J (31) a ačkoliv i sama Jenna má nový vztah a dokonce čeká miminko, přiznala, že když se dozvěděla, že její bývalý manžel šel dál, velmi ji to ranilo. Navíc jí to ani neřekl sám. Stejně jako miliony dalších lidí, i ona si to přečetla na internetu.

Když se v roce 2018 Channing Tatum a Jenna Dewan rozešli, jejich fanoušci nestačili zírat. Manželé, kteří se seznámili už v roce 2006 při natáčení slavného tanečního snímku Let's Dance, působili jako jeden z nejstabilnějších párů Hollywoodu. Ukázalo se ale, že za pohádkovou oponou jejich vztahu byla skrytá realita, v níž nic nebylo tak růžové, jak se mohlo zdát.

Od oznámení rozvodu se Channing ani Jenna k odloučení příliš nevyjadřovali. Hradbu mlčení nyní prolomila až Dewan, která o bolestném období promluvila ve své plánované knize. Podle magazínu E! News první měsíce bez manžela popsala jako rozchodovou bouři, která na ní zanechala následky.

„O svém ex jsem se dozvídala všechno tím nejhorším způsobem, přes internet. Vše jsem hned dostala na stříbrném podnosu,“ napsala Jenna. „Seděla jsem v letadle, když jsem se dozvěděla o Channingově vztahu s Jessie J. Byla jsem naprosto zdevastovaná. Byla jsem naštvaná, ale řekla jsem si, že to musím vyřešit se ctí,“ dodala.

V knize tanečnice a herečka dále přiznává, že rozchod pro ni byl velmi bolestivý a že se dlouho schovávala doma. Ze strachu, že se o svém manželovi znovu dozví něco, co vědět nechtěla, nesledovala společenské dění. Toto období trvalo několik týdnů, Jenna si ale uvědomila, že musí být silná pro svou dceru Everly, kterou s Channingem vychovává.

Channing Tatum i Jenna Dewan už žijí své životy a vídají se jen kvůli potřebám své dcerky. Zatímco Channing si užívá zamilovaných dnů se svou partnerkou Jessie J, Jenna doma chystá pokojíček pro miminko, které čeká s novým přítelem Stevem Kazeem.

Související články

Další články